Ефективні препарати від застуди

Ефективні препарати від застудиПрактично кожен, хто починає на собі відчувати ознаки застуди, в першу чергу йде в аптеку, відкладаючи похід до лікарні на крайній випадок. Фармацевти придумали ліків від ГРЗ, напевно, більше ніж від інших хвороб, але все ж які ефективні препарати від застуди краще приймати в цей період?

Препарати рослинного походження

Зазвичай при виборі лікарських засобів рослинні препарати вселяють більше довіри. Геделікс ефективний при боротьбі з кашлем і при запальних процесах. У даному препараті міститься екстракт плюща, який сприяє відкашлюванню і зниження спазм в бронхах.

Бронхікум націлений на боротьбу з інфекціями дихальних каналів і захворюваннями бронхів. В основі цього лікарського складу масло чебрецю, трава богородская і чебрець. Такі ефективні препарати від застуди, як Бронхікум випускаються в якості таблеток від кашлю, крапель, сиропів, бальзамів, сухих порошків для заварювання чаю, інгаляторів і складів для прийняття ванн.

{LikeAndRead}

Тонзипрет заспокоює біль у горлі. При його виробництві використовується екстракт перцю стручкового, гваякового дерева і лаконосу.

Препарат Сінупред також на рослинній основі і застосовується при затяжному нежиті. Дане ліки знімає набряк і запалення, вбиває інфекцію, благотворно відбивається на імунітеті.

Інші ефективні препарати від застуди

Кращими противірусними засобами вважаються Римантадин, Озельтамівір, Рибавірин, Арбідол, Инозин пранобекс. Але зазначені препарати мають свої індивідуальні протипоказання, які важливо враховувати при виборі засобу.

Як тільки стали очевидними перші симптоми захворювання, застосування Арбідолу допоможе скоротити перебіг хвороби, і виключить можливість ускладнень. Даний препарат легко переноситься організмом.

Антігріппін - також противірусний засіб, яке прибирає запалення і прискорює в організмі вироблення інтерферону, який оберігає клітини від вірусів.

Амбробене і Стопгріпан це також ефективні препарати від застуди, які не шкодять людині. Амбробене незамінний при гострому кашлі. Він розріджує мокротиння і допомагає їй швидше відійти, знижує запалення. Також при прийомі антибіотиків Амбробене полегшує їх проникнення в дихальні шляхи і допомагає боротися з бактеріальними захворюваннями.

Стопгріпан полегшує симптоми при застуді. У разі спека і ломоти тіла варто застосовувати Стопгіпан форте.

{/LikeAndRead}