Список ліків від застуди

Список ліків від застудиРекламні ролики, що демонструють лікарські препарати від застуди, навперебій обіцяють швидке одужання і відновлення працездатності. Чи так це насправді?

Список ліків від застуди, діючих на симптоми

Можливо, для когось стане відкриттям те, що всі препарати, що обіцяють усунення температури, головного болю, ломоти в тілі - найпоширеніших симптомів застуди, засновані на звичайному парацетамол. До них відносяться: панадол, еффералган, колдрекс, терафлю, фервекс, Ринза, лемсіп, рінзасіп і т.п. При цьому доза парацетамолу в них може бути нижче необхідної для прийому дорослому (500 мг), що тягне за собою збільшення прийому препарату в кількісному відношенні.

Нурофен також відноситься до симптоматичним препаратам, але крім жарознижуючий має протизапальну дію.

{LikeAndRead}

Список ліків від застуди, діючих на її причину

Як правило, коли розмова йде про банальну застуду, мається на увазі ГРВІ - захворювання вірусної етіології. Ні про які антибіотиках на перших етапах ГРВІ мови бути не може, тому що вони просто не діють на вірус. Застосування антибіотиків доцільно при розвитку ускладнень, розпізнати які може тільки лікар.

Таким чином, у групі патогенетичних препаратів знаходяться противірусні засоби: таміфлю, реленза (єдині препарати, що діють на вірус грипу типу Н1N1), грипферон, Анаферон, аміксин, кагоцел, ремантадин, віферон.

Препарати, опосередковано впливають на віруси, стимулюючи імунну систему: имудон, ІРС-19, іммунал (на основі ехінацеї), колденфла; тут же гомеопатичні засоби: арбідол, афлубін, інфлюцід, деринат, оціллококцінум, Гірель та ін

Крім цього в список ліків від застуди входять препарати, що знімають запалення ротоглотки, порожнини носа, для лікування кашлю.

Боротьба з кашлем носить індивідуальний підхід. Зазвичай на початку захворювання кашель сухий, при поширенні вірусу в нижні відділи та ураженні трахеї та бронхів кашель миє бути сухим, гавкаючим, пріступообразним і виснажувати хворого. У таких випадках можливе застосування препаратів, що містять кодеїн (тільки за призначенням лікаря, за рецептом): коделак, терпінкод, синекод.

При сухому кашлі застосовують муколитики (препарати, що розріджують мокротиння): бромгексин, лазолван, АЦЦ. Надалі, коли кашель зволожується, лікування спрямоване на евакуацію мокротиння з бронхів, тоді використовують всілякі рослинні сиропи від кашлю, а також грудні збори.

Крім того при кашлі гарні методи відволікає терапії: бальзам Зірочка, евкаліптова олія, лейкопластири (у тому числі «сопілці»).

Даний список ліків від застуди відображає лише малу частину. Насправді він досить широкий, і зуміти підібрати лікування самостійно дуже не просто. При всьому різноманітті лікарських засобів та їх доступності, головне - не переборщити.

{/LikeAndRead}