Сильні антибіотики при застуді

Сильні антибіотики при застудіБагато людей до застуди ставляться як до невинному захворюванню, не завжди докладаючи зусилля для лікування цієї недуги. А адже марно, застуда загрожує багатьма серйозними ускладненнями, які можуть залишитися на все життя.

«Застуда» як її називають у народі - це ГРЗ (гостре респіраторне захворювання), викликане вірусами. Звичайно, ускладнення при застуді не так сильні, як при грипі, але жартувати з ними не треба.

Перетікання процесів застуди в хронічну форму прийнято вважати ускладненнями. До таких відносять: хронічний ларингіт, фарингіт, фронтит, трахеїт, отит, риніт та багато інших.

Основними неприємними сюрпризами внаслідок застуди можуть стати: пневмонія (запалення легенів), гайморит (запалення придаткових пазух носа), лімфаденіт (запалення шийних лімфатичних вузлів). У таких випадках медики призначають сильні антибіотики при застуді. До так званих «сильним» антибіотиків відносять - цефалоспориновий ряд (Цефазолін, Кетацеф), пеніциліни, фторхіноли. Ці антибіотики мають широкий спектр дії, оскільки в наш час віруси мутують, зі світловою швидкістю пристосовуючись до вже винайденим медичних препаратів.

{LikeAndRead}

Протипоказання

Але сильні антибіотики при застуді аж ніяк не безпечні для людського організму. Наприклад, вищевказані «Пеніциліни» найчастіше викликають ряд алергічних реакцій у пацієнтів. Такі препарати як - «Тетрациклін», «Сумамед», «Рулит» чинять негативний вплив на печінку людини. Фторхіноли (Офлоксацин, Ципрофлоксацин) - руйнують мікрофлору кишечника, щільність хрящової тканини і викликають острах сонячного світла (підвищену чутливість).

Наші нирки можуть постраждати від дії сульфаніламідів (Сульфадиметоксин, Бісептол).

Також майже всі антибіотики мають негативний вплив на імунну систему організму і викликають дисбактеріоз.

Але не дивляться на ряд побічних ефектів, сильні антибіотики при застуді в деяких випадках рятують людське життя. Все це можливо при правильному використанні препаратів. Тому ні в якому разі не можна починати самолікування, приймаючи антимікробні засоби. Тільки що знає і практикуючий фахівець може призначити правильне лікування, враховуючи ризик-необхідність у вживанні даних препаратів. Адже беручи сильні антибіотики при застуді, важливо по максимуму запобігти негативні наслідки.

{/LikeAndRead}