Найефективніші ліки від застуди

Найефективніші ліки від застудиЗастуда - неприємна хвороба, що вражає майже кожної людини при переохолодженні. Зазвичай таке буває восени або навесні, коли відбувається зміна сезонів. Хвороба начебто не дуже серйозна, але неприємна.

Загартовані люди менш схильні застуді. Але що ж робити звичайним, не загартованою?

При великій кількості ліків і наполегливій рекламі хочеться купувати в аптеці найсильніші і швидкодіючі засоби.

Як знайти найефективніші ліки від застуди?

Слід розуміти, перш за все, сам принцип лікування цієї хвороби. Простудні захворювання бувають вірусними і бактеріальними. Грип викликається вірусами і лікується противірусними ліками. Антибіотики, які діють на бактерії, в цьому випадку не допоможуть. Найкраще починати лікуватися з найперших днів нездужання. Найбільш ефективні в ці дні інтерферони, які впливають на віруси.

{LikeAndRead}

Вже через три-чотири дні варто приймати іммоноглобуліновие препарати. Вони містять антитіла до патогенних вірусів і застосовуються при багатьох хворобах. При бактеріальному перебігу хвороби призначають антибіотики.

Зміцнювати свій організм і підвищувати імунітет насправді набагато вигідніше, ніж шукати найефективніші ліки від застуди. Заняття навіть звичайної фізкультурою добре підтримують здоров'я. Також важливо повноцінно і різноманітно харчуватися, регулярно приймати вітаміни. Разом з тим не варто забувати просту істину, що одягатися треба по погоді. Молоді люди частенько на догоду розуміли по-своєму моді легко одягаються і простигають. А адже звичайна застуда може дати серйозні ускладнення.

Що робити на початку застуди?

Слід пам'ятати, що не можна переносити хворобу на ногах. Необхідний постільний режим. Багато хто вважає, що найефективніші ліки від застуди - це теплий чай з малиновим варенням або медом. Природні жарознижуючі засоби добре застосовувати на самому початку хвороби.

Якщо немає температури, можна погріти ноги в гарячій воді з гірчицею. Після цього треба тепло одягнутися, а краще полежати під ковдрою. Багато кладуть суху гірчицю в шкарпетки і сплять в них.

Лікарі зазвичай рекомендують рясне пиття.

Народні засоби

Існує багато перевірених часом засобів, про які можна сказати - ось найефективніший засіб від застуди. Перш за все, це лук, часник, алое, чорна редька. Також застосовують відвари трав, шипшини, які зміцнюють імунітет.

{/LikeAndRead}