Застосування імбиру при застуді

Застосування імбиру при застуді                  У сезон простудних захворювань можна не турбуватися про своє здоров'я, якщо регулярно вживати в їжу імбир. Причому його цілющі властивості не залежать від того, в якій формі ви його приймаєте: сушеним, маринованим, у складі чаю, у вигляді ефірної олії. Ця корисна пряність прийшла до нас з Індії, де люди здавна знають, що застосування імбиру при застуді є необхідною частиною лікування.

Цілющі властивості імбиру

Корінь імбиру - це джерело корисних речовин. Ефірне масло, що міститься в ньому, багате летючим речовиною з назвою «цінгіберен». Ця речовина володіє потужним антибактеріальним ефектом і здатне перемогти простудних інфекцій. Також в корені містяться смоли - гінгерол, цінгерол, шогаол, які допомагають підтримувати імунітет організму в бойовій готовності.

{LikeAndRead}

Крім того, в імбирі міститься велика кількість вітамінів С, В1, В2 і мікроелементів. Вживання імбиру «розігріває» організм, людина відчуває приємне тепло в шлунку через припливу до нього крові, а розігрітому організму справлятися з інфекцією набагато простіше. Тому застосування імбиру при застуді завжди дає хороший лікувальний ефект.

Готовий корінь імбиру буває двох видів: чорний і білий, але властивості у них абсолютно однакові. Білий імбир - це промитий і очищений корінь, чорний - неочищений і просто висушений на сонці.

Застосування імбиру при застуді: рецепти

При появі нежиті і першіння, відразу ж починайте пити імбирний чай. Готується він дуже просто: дрібку сушеного і перемеленого в порошок імбиру додати в чай з медом. Такий чай потрібно пити не менш трьох разів на день.

Мокрий кашель допоможе полегшити вживання гарячого молока з 1 \ 3 чайної ложки сушеного імбиру.

Сухий кашель і бронхіт зупинить сік свіжого кореня імбиру, змішаний з лимоном і медом.

Застосування імбиру при застуді ефективно у вигляді інгаляцій. Для цього використовується ефірне імбирне масло, яке потрібно додавати в кількості 2-3 крапель в ємність з гарячою водою і дихати над парою близько 8 хвилин.

Свіжий сік імбиру застосовується для закапування в ніс при нежиті і гаймориті.

Замерзлі ноги можна зігріти, надівши бавовняні шкарпетки з сухим імбиром всередині. Можна також зробити розігріваючих ванночку для ніг, додавши сухий імбир в таз з водою.

Корисно мати вдома настоянку, приготовану з 400 грам свіжого тертого імбиру, залитого спиртом. Її можна приймати всередину по чайній ложці щодня, для підвищення імунітету.

Включіть у свій раціон корисну пряність та застуди будуть обходити вас стороною!

{/LikeAndRead}