Чи допомагає горілка при застуді

Чи допомагає горілка при застудіУлюблений напій серед різного алкоголю у російських людей - горілка. Горілку п'ють і тоді, коли радісно, і тоді, коли сумно. Багато людей ще вказують і лікарські якості горілки, використовують її як засіб для зняття стресу.

Побутує така думка, що горілка з перцем може допомогти при такому захворюванні як застуда. Хтось п'є горілку, хтось обтирається нею. Варто розібратися, чи допомагає горілка при застуді чи це міф? Чи безпечно вживання горілки при застуді?

Цілющі властивості горілки

Вчені в Америці провели експеримент, метою якого стало з'ясування цілющих властивостей горілки. Вони поставили перед собою питання - чи допомагає горілка при застуді? В експерименті брало участь певна кількість людей, одним протягом деякого часу давали приймати горілку по трохи, а іншим давали плацебо. Що цікаво, в результаті експерименту вдалося з'ясувати, що горілка може допомогти тільки тим людям, хто ще не захворів, вона може підняти імунітет, але якщо людина вже захворіла, горілка йому абсолютно нічим не допоможе.

{LikeAndRead}

Більшість лікарів, в тому числі і російських, сходяться на думці про те, що вживання горілки при застуді - якийсь міф, який просто приємний російському вуху. Єдине, що варто відзначити, так це те, що горілка може трохи полегшити страждання, якщо її використовувати в якості знеболюючого, але чи допомагає горілка при застуді? Може здатися, що вона допомогла, але через малу кількість часу всі симптоми знову повернуться, і доведеться вже лікуватися грунтовно.

У деяких випадках горілка може навіть зашкодити, адже всім відомо, що при застуді необхідно пити якомога більше рідини, щоб разом з нею виходили з організму і віруси. Горілка ж викликає зневоднення, відповідно віруси не будуть виходити з організму, а, навпаки, затримуватися в ньому.

Ні в якому разі не вірте тому, хто скаже, що як тільки відчули симптоми застуди, випийте залпом склянку горілки. Якщо все ж вирішили приймати її як ліки, то потрібно робити це невеликими дозами по 30 грам. Не можна пити горілку, коли у вас висока температура, можна тільки злягла їй обтертися, при цьому змішавши навпіл з водою.

Спирт, який міститься в горілці, буде випаровуватися з шкірного покриву, а температура поступово знижуватися.

Горілка з перцем від застуди

Що стосується горілки з перцем, то вона хороша тільки в якості обтирань, і то, якщо ще не піднялася температура. Заміною перцю може послужити часник. Горілку з перцем можна використовувати ще і в ситуаціях, коли болить горло.

Відповімо на питання, що цікавить - чи допомагає горілка при застуді? Ні, не допомагає.

{/LikeAndRead}