Недорогий засіб від застуди

Недорогий засіб від застудиПростудні захворювання, які так поширені в зимовий період, змушують нас йти за покупкою ліків, в надії швидкого одужання. Ми шукаємо ефективні ліки, здатне відновити наші сили і здоров'я у найближчі дні. Зазвичай не замислюючись про ціну - адже здоров'я дорожче. Але недорогий засіб від застуди - Це не міф, а ліки вітчизняного виробництва, що не таке розрекламоване і зазвичай не вписуються в рецепт лікарем.

Ліки від кашлю

Усім нам відомі такі відхаркувальні муколітичні препарати як Амброгексал і Амбробене в таблетках по 30 мг з вартістю близько 100 рублів. Для порівняння Амброксол, до складу якого теж входить активна речовина абмроксол гідрохлорид коштує близько 10 рублів.

Розглянемо ще одні ліки від кашлю Бромгексин Берлін-Хемі з вартістю близько 70 рублів, активна речовина якого - бромгексин. Інший же препарат Оболенського підприємства з назвою Бромгексин, з подібним складом коштує близько 14 рублів.

{LikeAndRead}

Антибіотики, що виписуються при застуді

Антибіотик - як недорогий засіб від застуди - звучить нереально, якщо подивитися на ціни препаратів останнього покоління. Але якщо пошукати, то з'ясується, що амоксицилін за ціною 40 рублів має аналог - Амоксиклав з вартістю близько 400 рублів. Ці 2 лікарських засоби містять активну речовину - амоксицилін.

Краплі для носа

Спрей несопін, використовуваний при нежиті, має в складі діючу речовину - оксиметазолин гідрохлорид і коштує близько 60 рублів в аптеці. Популярний назол має ідентичний склад і вартість його близько 180 рублів.

Доступні засоби при температурі

  • Парацетамол - недороге в межах 60 рублів, протизапальну і жарознижуючий засіб.
  • Ібупрофен - рекомендований і дорослим і дітям, недорогий і доступний, застосовується для зниження жару.
  • Аспірин (ацетилсаліцилова кислота) - ще одне недорогий засіб від застуди.

Ці 3 жарознижуючих засоби продаються окремо, а також входять до складу інших жарознижувальних препаратів - вже будучи активними компонентами в їх складі.

Вирушаючи в аптеку, не забудьте поцікавитися у фармацевта про аналог препарату, навіщо платити зайве, якщо різниця тільки в рекламі і зовнішньому вигляді?

Саме недороге засіб від застуди - це, звичайно ж, профілактика простудних захворювань, а також лікування засобами народної медицини. Зміцнюючи імунітет і використовуючи бабусині рецепти, ми допомагаємо організму швидше відновитися після хвороби.

{/LikeAndRead}