Лікарські засоби від застуди

Лікарські засоби від застудиПростудні захворювання зустрічаються дуже часто. Безсумнівно, кожен з нас хоч раз у житті мав нежить, кашель та інші симптоми. Щоб зняти симптоми ГРЗ, в аптеках пропонують велике число лікарських препаратів. Які ж підібрати необхідні лікарські засоби від застуди?

Засоби для зняття болю і температури

Під час застуди, щоб збити температуру і зняти больові відчуття, застосовують медикаменти, що містять парацетамол, ібупрофен, аспірин і мефенамінову кислоту. Ці препарати знімуть головний біль, біль горла і м'язів, а також знизять температуру.

Парацетамол випускається в таблетках, сиропах, порошках, краплях, суспензіях і свічках. Дана речовина необхідно приймати суворо за рецептом, так як при передозуванні уражаються нирки, печінка і кровоносна система.

{LikeAndRead}

Ібупрофен слід застосовувати суворо за рецептом, так як він може викликати запаморочення.

Аспірин також дуже ефективний, але протипоказаний вагітним і людям, які страждають від проблем з печінкою, нирками і кровоносною системою. Дітям до 15 років застосування аспірину не рекомендується.

Мефенамінова кислота впливає на вироблення інтерферону, тобто володіє не тільки жарознижуючим ефектом, але і підвищує імунітет.

Лікарські засоби від застуди - препарати проти нежитю

Щоб прибрати нежить, необхідно використовувати препарати, які звужують судини. Дані кошти знімають набряки слизової носа. Ці препарати продаються у вигляді спреїв, крапельок, таблеток і мазей. Найбільш популярними є краплі та спреї. Зловживати застосуванням не варто, так як вони сильно пересушують слизову. Найбільш ефективними речовинами проти нежиті вважаються ксилометазолин, Тетризолін, оксиметазолин і нафазолин.

Засоби проти кашлю

Кашель з'являється тоді, коли легені намагаються очиститися від мокротиння, де скупчилися токсини. Щоб швидше позбавитися від мокротиння, необхідно використовувати лікарські засоби від застуди, розріджують мокротиння. Найбільш відомими засобами вважаються Бромгексин, Ацетілцістеіл і Амброксол.

Також випускають лікарські засоби, які пригнічують сам кашель. Однак, часто це наркотичні засоби, багато з яких виготовляються на основі кодеїну.

Чи необхідні антибіотики при застуді?

Відчувши симптоми застуди, багато біжать в аптеку закуповуватися антибіотиками. Варто відзначити, що лікарські засоби від застуди не є антибіотиками, оскільки це протибактерійні кошти. А грип та ГРВІ - це вірусні захворювання. Антибіотики призначаються лікарем лише у разі ускладнення хвороби пневмонією.

{/LikeAndRead}