Краплі в ніс при застуді

Краплі в ніс при застуді        Під час застуди нежить створює сильний дискомфорт і заважає повноцінно дихати. Від цього можуть допомогти тільки краплі в ніс при застуді. Краплі можна купити або приготувати вдома.

Спеціально розроблені краплі в ніс при застуді

При зверненні за допомогою до лікаря вам можуть прописати комплексне лікування проти риніту, якщо нежить перейшов уже в третю стадію. У цей комплекс входять краплі на олійній основі, судинозвужувальні. Це допомагає запобігти закладеність носа, подразнення слизової, сильні виділення.

До судинозвужувальних засобів можна віднести такі краплі в ніс при застуді як, Нафтизин, Длянос, Назол, ніздрі, Отривін, Піносол і багато інших. Кожен вид крапель індивідуальний по часу дії. Важливо підібрати ті краплі, які вам підійдуть.

{LikeAndRead}

Спреї

Спреї є тими ж краплями, просто застосовувати їх треба в розпиленому вигляді. Вони відмінно допомагають боротися з нежиттю на початковій стадії і при риніті. Значно полегшують дихання. Перед використанням слід прочитати інструкцію. Найпопулярнішими спреями є Септісол, Нозакар, Отривін, Назол, Хьюмер, Салін, Длянос.

Народні засоби

Якщо є бажання, то краплі в ніс при застуді можна приготувати самому. При риніті добре допомагає буряковий сік, алое, чиста фільтрована вода. Можна також скористатися часником, який слід продавити, щоб виділився сік. Візьміть рослинне масло, отлейте одну столову ложку і додайте в сік. Все треба перемішати і залишити настоюватися на 9 годин.

Поради при нежиті:

  • Міняйте краплі в ніс кожні три дні, щоб запобігти звикання до одного виду крапель, тому що в підсумку ефективність крапель значно падає.
  • Не варто часто капати ніс, так як це може тільки погіршити ситуацію. Досить застосовувати краплі 3-4 рази на добу.
  • При частому сякання очищається задня глотка і виходить мокрота.
  • Більше пийте рідини, це збільшить кількість вологи в носі і не буде пересихання.
  • Хустки для нежиті використовуйте чисті.
  • Робіть регулярно масаж носа. Для цього вам необхідно зробити глибокий вдих спершу однією ніздрею, другу закривши пальцем, потім, навпаки. Видих здійснюйте через рот. Протягом дня виконуйте цю вправу 10 разів.
  • Піпетку мийте і кип'ятіть перед використанням.
  • У кожного члена сім'ї повинна бути індивідуальна піпетка.

При дотриманні цих правил нежить можна набагато швидше вилікувати.

{/LikeAndRead}