Який прийняти ефективний антибіотик при застуді

Який прийняти ефективний антибіотик при застудіЯкий прийняти ефективний антибіотик при застуді? Давайте для початку розглянемо, що таке антибіотик.

Антибіотик - це речовина, виділена з рослин, а також отримане синтетично, шляхом різних сполук. Він має бактерицидні властивості, пригнічуючи або вбиваючи ріст грибів, бактерій і найпростіших мікроорганізмів. Застосовується при лікуванні інфекційних захворювань.

Взимку, коли наш організм ослаблений, ми легко можемо підхопити вірусне захворювання - ГРВІ, грип або бактеріальне ГРЗ, провоковане основними збудниками хвороби, такими бактеріями як - стрептокок, стафілокок, гемофільна паличка.

Який прийняти ефективний антибіотик при застуді, якщо вона викликана бактеріальною інфекцією?

Еритроміцин - це антибіотик, який належить до групи - макролідів, що володіє бактерицидними і бактеріостатичними властивостями. Він є найбільш безпечним на сьогоднішній день антибіотиком. Цей лікарський препарат призначають при запальних процесах в організмі, викликаних грампозитивними і анаеробними бактеріями, а також грамнегативними збудниками інфекції.

{LikeAndRead}

Застосовується при лікуванні великого списку інфекційних і запальних захворювань. Це потужний засіб, яким лікують простудні захворювання - ангіну, бронхіт, отит, синусит, пневмонію. Після декількох днів прийому помітно поліпшується загальний стан організму, але припинення прийому лікарського препарату не рекомендується, не закінчивши повний курс призначеного лікування.

Який прийняти ефективний антибіотик при застуді, якщо ви ставите цим питанням, будучи вагітною, то Еритроміцин дозволений. При виявленні запального процесу він призначається для запобігання внутрішньоутробного інфікування плода та безпечний при правильному дозуванні.

Дозування і спосіб застосування

Еритроміцин приймають за годину до їди або через 2 години після, 4-6 разів на добу.

Для дорослих разова доза становить - 0,25 м.

Дітям від 3 місяців - 20 мг на кг ваги, від 4 місяців до 16 років по 30 мг на кг.

Курс лікування від 5-14 днів, все залежить від тяжкості захворювання.

У цій статті ми відповіли на питання: який прийняти ефективний антибіотик при застуді. Але виписувати і призначати повинен лікар-фахівець, який підбирає лікарський препарат і дозу, спираючись на ваш вік, ступінь тяжкості хвороби і стан здоров'я.

{/LikeAndRead}