Який антибіотик кращий при застуді пити

Який антибіотик кращий при застуді питиЯкий антибіотик кращий при застуді пити? Цим питанням задаються багато з нас, відчувши нездужання при перших ознаках застуди. Сприймаючи антибіотик як диво, яке лікує всі хвороби на світі. Це далеко не так. Грип та застудні захворювання лікують противірусні препарати, бактеріальні ж інфекції - антибіотик.

Антибіотики діляться на групи - де кожна призначена для лікування певного виду бактерій, це означає, що для хвороби потрібен точний діагноз і підбір відповідного ліки, в даному випадку, антибіотика.

Який антибіотик кращий при застуді пити, якщо у вас запальні процеси в дихальних шляхах

Антибіотики, які борються з більшістю бактерій, що викликають запальні процеси в дихальних шляхах - це Амоксиклав, Амоксицилін, Аугментин - антибіотики групи пеніциліну.

{LikeAndRead}

Респіраторні захворювання, такі як пневмонія, викликають більшість бактерій, і деякі з них стійкі до пеніциліну. При такому захворюванні ефективні препарати - Авелокс, Левофлоксацин.

Плеврит, пневмонія, бронхіт лікуються антибіотиками групи цефалоспоринів - Супракс, Зинацеф, Зіннат.

Атипова пневмонія - це хвороба, викликана мікоплазмами і хламідіями і лікується макролідами - Хемоміцин, Сумамед.

Який антибіотик кращий при застуді пити, якщо у вас захворювання ЛОР органів

Часто зустрічаються ускладнення після грипу - це гайморит - запалення гайморових пазух носа, ангіна - запалення горла, отит - запалення середнього вуха.

Стафілакокк, стрептокок, гемофільна паличка - основні бактерії, які викликають захворювання ЛОР органів. Антибіотики, які використовуються при лікуванні цих захворювань:

  • Ампіцилін, Аугментин, Амоксицилін - призначаються при лікуванні ангіни, фронтіта, фарингітах.
  • Кларитроміцин, Азитроміцин - ефективні препарати при лікуванні отиту, фарингіту, гаймориту.
  • Цефатоксим, Цефтриаксон - призначаються пацієнтам, якщо немає позитивного результату після лікування іншими препаратами, зазвичай застосовується при важких формах хвороби ЛОР органів.
  • Морсіфлоксацін, Левофлоксацин - призначаються при лікуванні запальних процесів, що протікають в ЛОР органах - отит, фарингіт і т.д.

Так який антибіотик кращий при застуді пити? На це питання правильніше відповість лікуючий лікар, провівши огляд, та за результатами аналізу підбере відповідний вам антибіотик.

{/LikeAndRead}