Які ліки краще від застуди

Які ліки краще від застудиНаче на зло застуда завжди наздоганяє нас в той момент, коли ми її найменше чекаємо. Які симптоми ми можемо помітити при настанні застуди? Це, звичайно ж, нежить, біль у горлі, слабкість у тілі, можливо, озноб або підвищення температури. Як бути в цій ситуації?

Які ліки краще від застуди?

Є один дуже ефективний засіб від застуди - це її профілактика. Ні для кого не секрет, що на простудні захворювання найпростіше захворіти навесні і восени. У цей період легко можна отримати переохолодження. Єдине, на що слід звернути увагу - у когось змерзли ноги, і відразу з'явилися нежить і біль у горлі, а у когось жодної реакції на те ж саме не сталося. Все в цьому випадку залежить від імунітету, тому необхідно зміцнювати його щодня. Потрібно робити зарядку, приймати контрастний душ, займатися спортом.

{LikeAndRead}

Якщо все ж таки не вдалося обійти стороною хвороба, то можна звернутися до допомоги народних рецептів, а можна до допомоги лікарських препаратів.

Що стосується народної медицини, то може допомогти гарячий чай з малиновим варенням або медом.

Для усунення болю в горлі добре підійде настій евкаліпта.

Лікарських же препаратів досить багато на сьогоднішній день, як же вибрати, які ліки краще від застуди?

Можна звернути увагу на препарати Терафлю, Колдрекс або Фервекс. Вони продаються у вигляді величезних таблеток, які потрібно розчиняти у теплій воді. З цього списку краще використовувати Фервекс, тому що він вважається більш безпечним, у нього спостерігається менша кількість протипоказань. Його можна приймати навіть дітям, починаючи з шести років.

Якщо застуда не розійшлися в повній мірі, то можна застосовувати Колдрекс. Він дуже добре діє на зниження температури хворого.

Потрібно пам'ятати про те, що жоден з цих препаратів не зможе впоратися з сильною хворобою і запальним процесом. Яке ж ліки краще від застуди?

У разі, коли вже хвороба стала прогресувати, вживайте сильніші препарати, наприклад, арбідол. Цей препарат є досить сильним в плані лікування вірусних захворювання, і в той же час має мінімум протипоказань і побічних ефектів. Популярним ліками вважається антігріппін. Він виробляє в клітинах інтерферон, і здорова клітина стає несприйнятливою до дії вірусу.

Зверніть увагу на те, що антибіотики не слід приймати під час вірусної хвороби. Якщо і потрібно їх приймати, то тільки після призначення лікаря. Антибіотики - це потужна зброя, яка може завдати вам шкоди, якщо будете їх приймати за бажанням. Мікроби і віруси мають такий властивість - пристосовуються до антибіотиків, при цьому знижуючи імунітет. Будьте уважні і стежте за своїм здоров'ям, і тоді вас не стане цікавити питання - які ліки краще від застуди?

{/LikeAndRead}