Які приймати антибіотики при застуді

Які приймати антибіотики при застудіБезліч людей, хворих на грип, переносять його відносно у легкій формі і не потребують прийомі антибіотиків. Але бувають випадки (ускладнення), коли прийом даних препаратів необхідний.

Виникнення ускладнень після ГРЗ (гостре респіраторне захворювання) і ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція) не велика, але якщо їм дати розвинутися, то небезпека для людського організму неминуча.

Для того щоб запобігти негативні наслідки хвороби, медики вдаються до лікування хворого антибіотиками.

Які приймати антибіотики при застуді?

Це залежить від того, які органи вражені внаслідок захворювання. Зазвичай антибіотик призначають після першого тижня хвороби, у разі якщо противірусні препарати не дали ніякого ефекту. Справа в тому, що простудні захворювання в основному викликані такими вірусами, на які антибіотики часто не діють. Тому, які приймати антибіотики при застуді хворому, лікар призначає приблизно, припускаючи який приблизно вірус спричинив захворювання. Тільки фахівець, що володіє глибокими знаннями, може правильно призначити терапію антибіотиками.

{LikeAndRead}

У фармакології розроблено багато нових груп вищевказаних препаратів, дія яких спрямована на швидке пристосування бактерій до складу антибіотиків. Ось чому так важливо знати, протягом якого часу, і які приймати антибіотики при застуді в певних випадках.

При таких захворюваннях, що виникли внаслідок застуди, як - бронхіт, фарингіт, трахеїт призначають препарати у вигляді аерозолів: «Біопарокс», «Оксициклозоль», «Оксікорд» і т.д.

При запальних процесах пазух носа - гаймориті, тривалому синуситі, етмоїдиті і фронтите виписують: «Флемоксин Солютаб», «Макропен», «Спорідекс (цефалексин)».

При гострому запаленні вуха (отиті) приймають «Ванкоміцин», «Отипакс», «Супракс». Найбільш поширеним ускладненням після грипу прийнято вважати - пневмонію (запалення легенів). У такому випадку доречний прийом - «Гентаміцину» та групи аміноглікозидів.

Як бачите, які приймати антибіотики при застуді, залежить від специфіки захворювання і безвиході ситуації. Адже не варто забувати про те, що ще жоден антибіотик не приніс тільки користь людині. Багато цих препаратів порушують основні функції роботи людського організму в цілому. Це і збої в травному тракті, і пригнічення мікрофлори, і багато інших побічних ефектів.

{/LikeAndRead}