Як лікувати початок застуди

Як лікувати початок застудиЗастуда - одне з найбільш часто зустрічаються захворювань, особливо в зимовий період. Найчастіше вона проявляється в наступних симптомах: кашлі, нежиті, в загальному нездужанні, іноді підвищується температура тіла. Найчастіше застуда з'являється внаслідок переохолодження організму. Але є й інші причини розвитку захворювання. Так, при загальному стомленні і низькому імунітеті часто виникає застуда. Звичайно, будь-яке захворювання краще попередити, але всім корисно знати, як лікувати початок застуди.

Як лікувати початок застуди

При розвитку будь-якого захворювання важливо почати своєчасне лікування. Суть позбавлення від застуди - позбавлення або пом'якшення симптомів. І для кожного з них існують свої способи купірування. Але проводити процедури необхідно все в комплексі.

{LikeAndRead}

Важливо пити якомога більше рідини. Це можуть бути різні морси, соки, ягідні відвари, теплий чай і так далі. Саме за допомогою рідини організм буде позбавлятися від вірусів і токсинів.

Від тільки що з'явився нежитю ефективно застосовувати сольовий розчин. Їм потрібно промивати носоглотку. Приготувати його дуже просто: у склянці кип'яченої води потрібно розчинити чайну ложку солі. Промивати ніс потрібно за допомогою спринцівки. Також процедуру можна виконувати за допомогою дуже слабкого настою часнику.

І як лікувати початок застуди, якщо ти тільки-тільки відчув нездужання? У першу чергу важливий постільний режим. Так ви захистите себе від наслідків у вигляді ускладнень. Питання з використанням ліків - складний і неоднозначний, але їх у будь-якому випадку повинен призначати лікар.

При кашлі корисно пити сік редьки з медом, а також відвар з подорожника або кореня солодки. З народних рецептів лікування застуди допоможе і солодкий цибульний настій. Застосовувати його треба по чайній ложечці тричі на день. Можна пити тепле молоко з медом і содою.

Температура при застуді

Не завжди при хвороби з'являється жар, але потрібно знати, як лікувати початок застуди в цьому випадку. Як правило, спеціальні таблетки не рекомендується пити, якщо ваша температура тіла не перевищує показник в 38,5. У такому випадку краще пити більше рідини і одягнутися тепліше. Так організм зможе швидше вивести всі токсини і віруси.

Для кращого потогінний ефекту краще застосовувати мед. Особливо липовий. Його можна додавати в теплий чай або в молоко, але тільки не в окріп, інакше він втратить свої властивості.

{/LikeAndRead}