Інсті від грипу та застуди

Інсті від грипу та застудиЯкщо ви відчуваєте перші симптоми застуди, то загляньте в аптеку і придбайте там інсти від грипу та застуди. Це дуже ефективний і якісний препарат, який значно допомагає полегшити застуду і посприяє якнайшвидшому одужанню.

Він має протимікробну дію, у разі, коли відбувається захворювання дихальних шляхів, знижує температуру, зменшує головні болі і першіння в горлі.

Робота інсти від грипу та застуди, після його застосування, починається приблизно через півгодини, жар значно знижується через шість годин. В упаковці знаходиться 5 пакетиків інсти, тому для повного курсу лікування (приблизно три дні) придбайте кілька упаковок.

Застосування інсти від грипу та застуди

Візьміть пакетик з інсти і додайте його в гарячий чай або воду. Пити треба не поспішаючи, невеликими ковтками. Дорослим рекомендується приймати по 3 пакетики на добу. Дітям від 3-х і до 15 років - 1 пакетик 2 рази на добу. Більше вживати не варто, хоч і термін зберігання були виявлені.

{LikeAndRead}

Може виникнути алергічна реакція і відбудеться різке зниження показників згортання крові. Не можна приймати препарат при непереносимості до компонентів інсти від грипу та застуди, при діабеті та аспириновой астмі.

Взаємодія з іншими ліками

Не варто одночасно застосовувати інсти з іншими протизапальними ліками, які зменшують утворення мокротиння і пригнічують кашель. Якщо вживати декілька засобів одночасно, це збільшує дію ацетилсаліцилової кислоти з противосвертиваючих засобами.

При вагітності, цукровому діабеті перед вживанням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Але інсти від грипу та застуди є найбезпечнішим засобом, оскільки заснований на натуральних компонентах, тому для вагітних жінок це відмінний варіант швидше одужати.

У кожному пакетику інсти міститься кора білої верби, фіалка, корінь солодки голої, листя китайського чаю, фенхель, евкаліпт. Безсумнівним плюсом інсти є те, що він дуже приємний на смак і навіть діти його п'ють з великою радістю. Інсті володіє шоколадним, кавовим, лимонним, анісовим, кардамоновим смаком. Пити його при застуді одне задоволення, а головне - ефект не примушує себе довго чекати.

Придбати інсти можна в аптеці. Вартість препарату цілком прийнятна. Зберігатися він може протягом трьох років з дати виготовлення.

{/LikeAndRead}