Імбир з лимоном від застуди

Імбир з лимоном від застудиІмбир - пряне ароматне рослина родом з Індії. У лікувальних цілях в основному використовується його бульбоподібний м'ясистий корінь. Люди здавна знали і застосовували імбир для лікування найрізноманітніших захворювань.

По впливу на організм імбир прирівнюється до женьшеню. Він був серед перших спецій, які завозили в Європу з Азії. В даний час імбир вирощують на Далекому Сході.

Популярність імбиру зростає, його коріння можна побачити у продажу в багатьох великих продуктових магазинах.

Застосовуючи імбир з лимоном від застуди, можна швидко вилікуватися. У імбиру є противірусні та протизапальні властивості. Він заспокоює кашель і знімає подразнення слизової оболонки. Лимон містить ряд вітамінів і виділяє фітонциди - біологічно активні речовини, здатні впливати на віруси.

{LikeAndRead}

Самий простий і швидкий спосіб приготування природного ліки - зробити імбирний чай.

Рецепт зціляючого напою

Точних пропорцій тут немає, все робиться за смаком. Імбир з лимоном від застуди дозволяє уникнути застосування аптечних таблеток на початкових стадіях захворювання. Імбирний корінь миється, дуже тонким шаром чиститься і нарізається тонкими пластинками або шматочками. Можна натерти його на тертці. Також нарізається лимон.

Не варто класти в чай багато імбиру, у нього специфічний запах і смак. Краще почати з малого кількості, а потім збільшити його при необхідності. Зазвичай на літр води береться дві чи три столові ложки натертого імбиру.

Все це заливається окропом і настоюється заварювальному чайнику або термосі. Але багато хто приймає таку точку зору, що в киплячій воді руйнується частина корисних властивостей імбиру. При бажанні напій можна наполягати і в теплою водою. Додавання меду робить такий чай смачніше і корисніше.

Імбирний чай зазвичай п'ють два або три рази на день. Після цього чаю треба полежати в ліжку під ковдрою, оскільки він володіє сильним потогінну ефектом.

Імбир з лимоном від застуди - його гідності

  • швидкий ефект
  • простота приготування
  • природне походження
  • вплив на весь організм людини

Незважаючи на всю користь імбиру, існують і протипоказання до застосування. Імбир з лимоном від застуди не варто застосовувати при алергіях, виразках, каменях або піску в сечовому міхурі, а також у нирках. Не рекомендовано він вагітним жінкам, а також при підвищених температурах. При передозуванні можливі блювання та пронос. У цьому випадку треба припинити приймати імбир.

Слід пам'ятати, що будь-яке природне засіб треба застосовувати без фанатизму, грунтуючись на його реальні властивості.

{/LikeAndRead}