Дешеві ліки від застуди

Дешеві ліки від застудиБагато людей, швидше за все, не повірили б, якби дізналися, що абсолютно будь-яку, навіть дуже сильну застуду можна вилікувати, не вдаючись до дорогих ліків.

Більшість людей, відчувши перші ознаки застуди, йдуть в аптеку, щоб купити лікарський засіб, можливо, у вигляді порошку для розчинення у воді, яке буде коштувати в районі двохсот-трьохсот рублів.

Цим покупка не обмежиться, швидше за все, вони візьмуть ще і льодяники, які повинні допомогти від болю в горлі, разом буде витрачено приблизно рублів п'ятсот, при цьому з'явиться надія на те, що тепер точно застуда відступить.

Як бачите, це не дуже дешеві ліки від застуди. Так, можливо, ви і видужаєте, але аж ніяк не завдяки цим лікам.

Можна взяти в руки будь пакетик з комплексним засобом і почитати склад ліків, практично у всіх ви знайдете парацетамол та аскорбінову кислоту.

{LikeAndRead}

Зауважте, ці інгредієнти ви можете купити окремо один від одного, але витратите на це набагато менше грошей, а точніше, купіть їх практично за копійки. Можна звернути увагу на те, що парацетамол - засіб від підвищеної температури і не слід пити по п'ять-шість пакетиків ліки, коли підвищеної температури немає. Не давайте можливість витягати гроші з себе, намагайтеся лікуватися правильно.

Лікування нежиті та інших симптомів застуди

Які ж можна використовувати дешеві ліки від застуди? Дотримуючись деяких правил, можна швидко і ефективно позбутися від застуди.

Як тільки підступили ознаки застуди, почніть промивати горло, промивайте мінімум 2 рази на день розчином, що складається з фурациліну і солі. Завдяки цьому промиванню, ви зможете зупинити інфекцію десь на рівні горла, щоб вона не опустилася далі і не пішла в легені і бронхи. Також за допомогою такого розчину можна запобігти появі кашлю.

Звичайно ж, необхідно пити якомога більше рідини, щоб інфекція виходила разом з нею. Потрібно пити як мінімум два літри на день. Що стосується нежиті, то він особливо не потребує лікування, тому що нежить - це просто захисна реакція організму на атаку вірусу. Якщо ж необхідно прийняти якісь заходи відносно нежитю, то краще використовувати недорогі кошти, наприклад, «Каметон».

Слід звернути увагу на те, що не потрібно збивати температуру, якщо вона не піднялася вище 37,8 градусів. Температура, яка не перевищує цю цифру - природна реакція організму на запальний процес. Якщо ж температура піднялася до високої цифри, рекомендується використовувати дешеві ліки від застуди, а конкретніше, пити ацетилсаліцилову кислоту, по-іншому, аспірин, можна пити по таблетці кожні 5-6 годин, поки не отримаєте належного ефекту.

У будь-якому випадку, краще всього звернутися за допомогою до фахівця, тільки лікар зможе призначити потрібний курс, який приведе до якнайшвидшого одужання.

{/LikeAndRead}