Найшвидший засіб від запору

Найшвидший засіб від запоруБагатьом знайоме таке неприємне стан, як запор. Це затримка спорожнення кишечника і хвороблива дефекація.

У першу чергу запор пов'язаний з неправильним харчуванням і малою фізичною активністю. При хронічних випадках краще пройти обстеження у лікаря, щоб виявити можливі хвороби.

Якщо захворювання немає, і запор буває рідко, треба відрегулювати своє харчування і більше рухатися. Щоб швидше відчути полегшення, багато хто шукає швидкий засіб від запору.

Проносні засоби

Найлегше дійти до аптеки і купити проносний засіб. Проте їх асортимент дуже широкий. З лікарських форм найшвидше діють сольові осмотичні проносні. Їх застосовують при гострому запорі, а також при отруєнні. Якщо застосовувати такі ліки довго, можливо зневоднення.

{LikeAndRead}

Тільки форлакс з осмотичних дозволяється застосовувати до трьох місяців. Група дратівливих проносних діє трохи повільніше, по системі - ввечері таблетка, вранці стілець. Але після десяти днів прийому організм до них звикає.

Клізма - досить швидкий засіб від запору. Розрізняють декілька видів клізм - масляну, гіпертонічну і очисну. Швидко діє гіпертонічна клізма, приблизно через десять хвилин. Для її проведення потрібен літр води і сольовий розчин. При очисної клізми потрібно аптечна гуртка Есмарха і вода до двох літрів. Існують протипоказання для проведення клізм - це кровотечі, запалення, тріщини, виразки.

Народна медицина пропонує безліч лікарських трав для лікування закрепів. Їх перевага в тому, що вони не дають ускладнень. Це такі трави, як сенна, ревінь, жостір і багато інших. Але приймати їх треба певний час, щоб відчути ефект. Є більш дієві способи.

Натуральне швидкий засіб від запору

  • Щоранку перед їжею треба випивати склянку теплої води, це запускає процес травлення. При гострому випадку варто випити декілька склянок.
  • Сильно проносить кави і мед.
  • Перед сном корисно пити свіжий кефір.
  • Кетамін діє відразу.
  • Масаж живота впливає на м'язи, які забезпечують роботу кишечника.
  • Мінеральні води з сульфатом можна пити вранці на голодний шлунок.
  • Добре діють сирі овочі та фрукти, такі, як слива, буряк, капуста.
  • Найкраще швидкий засіб від запору - це повне усунення причин його появи. Здорове харчування, рухливість і регулярні лікарські обстеження дадуть всім можливість жити без хвороб.

{/LikeAndRead}