Препарати для лікування закрепів

Препарати для лікування закрепівДля лікування запорів застосовуються проносні засоби. Проносне є ліками, що підвищує частоту випорожнень і підсилює просування вмісту кишечника.

Більшість проносних засобів для лікування раптово виникає і слабкого запору відпускають без рецепта лікаря. Якщо спостерігається сильний або помірний запор і при прийомі проносного не виникає реакція, то слід звернутися до лікаря. В основному багато проносні засоби ефективні, безпечні і легко переносяться організмом.

Препарати для лікування закрепів

Найпоширенішим для лікування закрепів є проносні засоби, які формують обсяг. Такі проносні діють на протязі 12 годин і до 3 днів.

Проносне виготовляють із з'єднань синтетичної целюлози, такі як карбоксиметилцелюлоза і метилцелюлоза. Також є проносні, які виготовляють з натуральних речовин, такі як псілліум, агару, ламінарій. Ці види проносних діють однаково, вони пом'якшують стілець і впливають на швидке проходження стільця через кишечник.

{LikeAndRead}

Наприклад, препарати для лікування запору полікарбофіл, псілліум (Метамуцила), екстрад солоду і гуарова смола (Бенефібер). Більшість цих препаратів виробляють у вигляді порошку, який потрібно змішати з рідиною. Також є ліки у вигляді вафель, які слід заливати напоєм.

Стимулюючі проносні

Фітопрепарати

Фітопрепарати є активною речовиною рослинного походження, виготовляють на основі сени, це Тісасен і сенаде. Вони відмінно підходять при лікуванні епізодичних запорів, які викликані через млявою перистальтики товстого кишечника і гіпотонією. Найкраще цей препарат застосовувати на ніч, адже ефект від нього буде не відразу.

Синтетичні препарати

Для синтетичних ліків від запору застосовують бісакоділ (Бісакоділ, Дульколакс). Якщо прийняти його всередину вдень, то дія проносного розпочнеться через 6 годин, а якщо на ніч, то через 8-12 годин.

Синтетичним ліки, яке має м'яку дію, є натрію пикосульфат (Лаксігал, Гутталакс, Слабіден).

Осмотические проносні

Препарати лактулози

Цей препарат (Дюфалак) володіє пребіотіческім властивістю, яке збільшує в товстій кишці кількість лактобактерій. Дія лактулози в основному починається через 24-48 годин, це пов'язано з проходженням препарату через ШКТ.

Препарати макроголу

Ці препарати створені на основі макроголу з різною молекулярною масою (Фортранс, Транзіпег, Ендофальк, Форлакс). Проносний ефект препарату виникає через 24-48 годин.

Пом'якшувальні препарати

Вазелінове масло. Воно має м'який проносний ефект, в основному після прийому через 6 годин, також цей препарат має хорошу переносимість.

Свічки з гліцерином. Вони забезпечують пом'якшувальний ефект, який поєднується з подразнюють, таким як рефлекторна стимуляція перистальтики. Ефект після застосування свічки триває 1 годину.

При прийомі препаратів від закрепів потрібно обов'язково пам'ятати про можливу передозуванні, це може викликати зворотний ефект, наприклад, дегідратація, діарея, дефіцит магнію і калію.

{/LikeAndRead}