Оливкова олія при запорах

Оливкова олія при запорахЗапор - проблема, яка не має вікових обмежень. Дане захворювання може торкнутися як дорослого, так і грудничка, тому кожна людина повинна знати основні принципи лікування та профілактики запору.

Основними причини запору є нераціональне харчування (переїдання, велика кількість жирних продуктів, мала кількість клітковини), гіподинамія, захворювання кишечника. При запорі характерна тягне біль внизу живота, нудота, запаморочення, печія, втрата апетиту, безсоння. Лікування запору проводиться як медикаментозно, так і за допомогою засобів народної медицини, що іноді більш ефективно і більш благотворно позначається на організмі.

Оливкова олія при запорах - засіб лікування № 1

Сьогодні відомо безліч методів лікування запорів, але зупинитися стоїть саме на використанні оливкової олії, як найбільш ефективного органічного засоби лікування єдиноразового прояви захворювання і запору перейшло у хронічну стадію.

{LikeAndRead}

Оливкова олія в цілому корисно для нашої травної системи. Внаслідок прийому масла поліпшується діяльність кишечника, шлунка, печінки, а також поліпшується процес загоєння виразок дванадцятипалої кишки і шлунка. Поряд з цим його активно використовують при лікуванні геморою.

Оливкова олія при запорах допомагає не тільки впоратися з недугою, але і сприяє руйнуванню калових каменів. Для приготування очисної клізми необхідно розвести в 1 склянці теплої води 4-5 ч.л. масла і яєчний жовток. Це допоможе одноразово впоратися з нездужанням.

Як профілактичний засіб оливкова олія при запорах має входити в наш раціон щодня. У цьому випадку приймати масло коштує по 1 ч.л. вранці натщесерце. Після прийому слід випити склянку теплої підкисленою лимоном води і якийсь час полежати. Щоденний прийом такого «ліки» допоможе попередити загострення хронічного запору з його незмінними супутниками: блювота, підвищена температура, поява ректальної болю, неконтрольований стілець.

Профілактика запору

Звичайно, будь-яку хворобу легше попередити, ніж лікувати. Невелике коректування режиму дня і раціону позбавить від цієї неприємної недуги. Так, наприклад, заняття спортом, вживання достатньої кількості води, виняток спиртних напоїв, вживання фруктів буде сприятливо позначатися на діяльності травної системи.

Незайвим буде завести звичку ходити в туалет в один і той же час і тоді оливкова олія при запорах буде дійсно профілактичної, а не екстреної заходом боротьби за відмінне самопочуття і нормальний стілець.

{/LikeAndRead}