Масло обліпихи при запорах

Масло обліпихи при запорахСтан, при якому відбувається систематична регулярна затримка стільця у людини більш ніж на 48 годин, називається запором. Причинами даного захворювання можуть служити різноманітні фактори. Для лікування цієї делікатної проблеми досить часто використовується масло обліпихи.

Допомога обліпихової олії

Даний вид олії виходить в результаті переробки плодів обліпихи крушіновідной, яка має протизапальну, ранозагоювальну та антибактеріальну дію. Також воно володіє достатньо сильним проносним ефектом. Тому часто призначається і використовується масло обліпихи при запорах, навіть важких і хронічних форм.

Для приготування масла в домашніх умовах необхідно розтерти кілограм ягід в емальованому посуді. Для цього можна використовувати тільки дерев'яну толкушку або маточка.

{LikeAndRead}

З отриманої маси треба ретельно віджати сік, для цього можна використовувати звичайну марлю. Його акуратно переливають в скляну банку і залишають на добу в темному місці. На поверхні отриманого обліпихової соку утворюється невелика кількість масла, яке знімається за допомогою ложки.

Для поліпшення стану необхідно щодня випивати по чайній ложці натурального обліпихової олії на день. Дану дозу потрібно розділити на два прийоми. У середньому курс лікування становить близько трьох максимум чотирьох тижнів. Приймати масло необхідно строго на голодний шлунок.

Протипоказанням для застосування обліпихової олії є наявність захворювань підшлункової залози. Перед вживанням будь-якого засобу з народної медицини краще проконсультуватися з лікарем.

Досить часто для лікування закрепів призначають мікроклізми. Проктологи рекомендують додавати в них масло обліпихи, яке допомагає отримати найкращі результати. У середньому на клізму об'ємом 0,5 літра необхідно близько 20 гр. масла. Всі використовувані рідини повинні бути теплими, щоб уникнути спазму кишечника.

Масло обліпихи при запорах у вагітних

У більшості випадків багато вагітних і народили жінки стикаються з проблемою запорів. Застосування більшості лікарських препаратів може відбитися на малюкові. Тому багато лікарів рекомендують до використання свічки, виконані на основі обліпихової олії.

Їх необхідно вводити два рази на день після самостійного випорожнення кишечника або очисної клізми. У середньому лікування займає близько двох тижнів. Всі існуючі свічки з обліпиховою олією можуть призначати навіть дітям.

{/LikeAndRead}