Мінеральна вода при запорах

Мінеральна вода при запорахЛюдині, знайомому з такою проблемою не з чуток, не доведеться розповідати про проблеми на зразок почуття тяжкості, збільшеного живота і періодично виникає гострого болю. Ці прояви запору можна вважати дрібними неприємностями в порівнянні з гемороєм або діверткулезом, які можуть з'явитися при хронічному замку.

Багато людей для усунення цієї проблеми користуються різними проносними засобами, хоча лікарі цього категорично не рекомендують робити. Адже розпещений таким чином кишечник може відмовитися самостійно працювати, і на усунення запорів будуть витрачатися ще більші кошти.

Мінеральна вода при запорах - питне застосування

Насправді запори дуже легко виліковуються за допомогою звичайної природної мінеральної води, яка здатна не тільки усунути проблему, але і є потужним профілактичним засобом проти застою калових мас в організмі.

{LikeAndRead}

Її правильне споживання дозволить назавжди забути про цю делікатну проблему, так як саме дефіцит води в організмі призводить до таких неприємних наслідків.

Так як же все-таки повинна використовуватися мінеральна вода при запорах?

На ділі все просто. Необхідно взяти собі за правило випивати щодня вранці і ввечері, перед сном, по склянці охолодженої мінеральної води на порожній шлунок. Саме охолоджена мінеральна вода покращує перистальтику кишечника і створює проносний ефект.

Після тижня такого прийому мінеральної води робота кишечника нормалізується, а через пару тижнів - максимум через місяць спорожнення кишечника буде відбуватися приблизно в один і той же час і ви, нарешті, забудете, що таке запор.

Мінеральна вода для ректальних процедур

Крім питного використання мінеральних вод існують ще й ректальні процедури (клізми), за допомогою яких можна припинити запальний процес у слизовій оболонці кишок за допомогою вимивання гною, слизу і нормалізації мікрофлори.

Наприклад, в курортній практиці широко поширені кишкові промивання маломинерализованной водою, для лікування закрепів якими досить шести процедур. Але між цими процедурами необхідно витримувати інтервал у два дні. Кожну процедуру необхідно проводити з поступовим збільшенням дози з 1 до 5 літрів.

Ще один метод лікування - мікроклізми мінеральною водою. Для виконання таких процедур необхідно розігрівати воду до 37 градусів, а разова доза для процедури становить 50-100 мл.

Для мікроклізм можна використовувати ту ж воду, що і для питного лікування.

{/LikeAndRead}