Які свічки при запорі використовувати

Які свічки при запорі використовуватиПерш ніж кидатися до найближчій аптеці за чарівними свічками, слід розібратися, в чому причина запору. Чи то ви, як кажуть, не сходили під час в туалет, або ж зараз йде загострення геморою, що ускладнює сам процес.

У такому випадку відзначається проктогенного запор. Але є і ряд інших причин, при так званому кологенних запорі калові маси затримуються ще в кишечнику.

Визначившись з напрямком лікування, можна переходити до наступного питання - які свічки при запорі слід придбати.

Свічки роблять свій вплив лише в прямій кишці, в районі анального отвору, отже, їх застосування буде ефективним за проктогенного запорі.

Які свічки при запорі найбільш поширені

Всім відомий гліцерин у вигляді свічок виступає як подразник слизової, крім цього діє, як розм'якшити калові маси. Його призначають як дітям, так і вагітним і годуючим матерям, випускаються в різних розмірах, для дітей і дорослих. Однак гліцеринові свічки протипоказані при геморої та інших запальних процесах.

{LikeAndRead}

Бісакоділ - ще один незмінний помічник при пікантних недугах, який також дозволений для дітей від 2 років, крім того, цей препарат можна використовувати і при геморої. Ці ліки вітчизняного виробництва, його закордонна копія - дульколакс. А ось вагітним і щойно народили матусям бісакоділ не рекомендується.

Також як проносне використовують свічки з газообразующую ефектом. Під дією підвищеної ректальної температури основний компонент супозиторія розпадається, при цьому виділяється вуглекислий газ. Він, у свою чергу, насичує застояні маси, що і полегшує їх виведення. Найбільш популярні - кальціолакс і Ферролакс, до складу яких входить натрій бікарбонат і лимонна кислота, а також допоміжні речовини. У першому варіанті - кальцій, у другому - залізо. Використовуються і свічки на основі ревеню. До речі, протипоказань у застосуванні в дитячому віці ці свічки не мають.

Що стосується цінового зіставлення, то всі перераховані кошти знаходяться в одній категорії. При виборі ж увагу слід звернути на протипоказання.

І ще один момент - застосування ректальних свічок від запору не повинно носити регулярний характер, інакше замість одного недуги можна отримати протилежну проблему - шукати ліки від розладу.

{/LikeAndRead}