Які продукти є при запорі

Які продукти є при запоріБагато хто напевно чули фразу «хвороба цивілізації». Так сьогодні називають саму неприємну хворобу - запор. Поява запорів в більшості випадків свідчить про те, що свій спосіб життя людина веде не вірно. У таких випадках йому слід задуматися і переглянути його.

Головною причиною виникнення запору є неправильне харчування. В даний час найбільше від запорів страждають жінки. Це пов'язано з тим, що вони найчастіше вдаються до дієт, які призводять до порушень роботи кишечника, а згодом чого до запорів.

Такі дієти називаються білковими і низьковуглеводними. У більшості випадків саме перед слабкою статтю стоїть питання - які продукти є при замку.

Кращим варіантом є попередження запору, але якщо він все ж таки виникла, з ним необхідно правильно боротися. Головне що слід зробити, це включити в раціон продукти, в яких міститься велика кількість клітковини. Якщо ж людина не знає, які продукти є при замку, йому необхідно проконсультуватися з фахівцем.

{LikeAndRead}

Які продукти є при запорі можна

Перше місце серед продуктів, що допомагають позбутися запорів, займають фрукти, овочі, сухофрукти, фруктові соки і компоти. Головний їхній плюс у тому, що всі вони дозволяють поліпшити роботу кишечника. Також до цієї групи продуктів можна віднести морквяне і бурякове пюре.

В даний час велика кількість фахівців для лікування і профілактики закрепів рекомендує додавати в їжу пшеничні висівки. Це пов'язано з тим, що вони багаті клітковиною. Також під час запорів обов'язково слід включити в щоденний раціон кисломолочні продукти.

При парканах слід вживати лише їжу відварну або приготовану на пару, при цьому її не слід дрібнити. Фрукти і овочі краще вживати в сирому вигляді. Також при запорах необхідно пити багато води. Вода, так само як і харчові волокна, запобігає появі запорів. Тому щодня необхідно випивати близько двох літрів води.

Які продукти є при замку не можна

Під час запорів не слід вживати в їжу шоколад, білий хліб, білі каші, картопля, киселі, кава, міцно заварені чаї, так як вони можуть посилити і так неприємну ситуацію. Також під час запорів не слід вживати продукти з вмістом рафінованого цукру. Вживання м'яса при запорі може призвести до уповільнення перистальтики.

При хронічних запорах правильне харчування має супроводжуватися прийомом спеціальних препаратів з проносним дією.

{/LikeAndRead}