Як поставити клізму при запорі

Як поставити клізму при запоріЗапор - це стан, що характеризується затримкою стільця на 48 годин або скрутне щоденне спорожнення кишечника. Викликає відчуття тяжкості в кишечнику, втрату апетиту, головний біль.

Причинами запору є: «сидячий» спосіб життя та зловживання їжею. Часто спостерігається у літніх людей. Навіть короткочасні запори можуть спровокувати самоотруєння організму. Проносні засоби застосовувати тривалий час не рекомендується, оскільки порушується обмін речовин. Тому необхідно звернеться до лікаря, до допомоги трав і клізм.

Як поставити клізму при запорі

При запорах хронічного характеру ви повинні вжити заходів для очищення організму. Перш за все, необхідно знати, як поставити клізму при замку.

Перед проведенням «великий» клізми по Уоккеру, можна грушею ввести півлітра води і тут же все випустити. Це необхідно, щоб прочистити пряму кишку. Це можна зробити кілька разів. Потім долити в кухоль води і переступити до проведення повної клізми.

{LikeAndRead}

Нам потрібно 2-3 літри кип'яченої води температури 40С. Для кращого ефекту можна використовувати кілька столових ложок яблучного оцту або лимонного соку. Можна застосувати часникову воду.

Перед проведенням клізми анус змастити вазеліном, а наконечник шланга рослинним маслом. Кухоль повісити так, щоб шланг не має натягався. Клізму проводити в колінно-ліктьовому положенні. Наконечник вводити повільно на глибину 10-12см. При введенні наконечника необхідно глибоко дихати, повільно видихаючи через рот.

Якщо вода увійшла не вся, перекрийте краник на шлангу, встаньте на ноги, не виймаючи наконечника, зробіть масаж живота. Коли вода в гуртку закінчиться, вийміть наконечник, поставте прокладку і постарайтеся утримати воду протягом 10 хвилин.

Можете полежати на лівому боці, погладжуючи живіт. Потрібно обов'язково ввести всю воду, щоб уникнути всмоктування води в калові маси, що може принести шкоду.

Від того як поставити клізму при замку, залежить стан хворого. Якщо все зроблено правильно і відчувається порожнеча в шлунку і легкість - клізма вийшла.

Очищення клізмою слід проводити за необхідності, а якщо запори носять хронічний характер - 1 раз на тиждень. При хронічних запорах рекомендується бурякова клізма, яка добре відновлює перистальтику кишечника.

Існує багато видів клізм: медові, кавові, різноманітні трав'яні.

Від того як поставити клізму при замку і застосувати цей засіб в інших необхідних випадках, залежить ваше здоров'я.

{/LikeAndRead}