Таблетки від гастриту і виразки

Таблетки від гастриту і виразкиЛікування гастриту включає в себе комплекс заходів, ефективність якого залежить не тільки від правильної діагностики та призначення лікарських препаратів, а й від дотримання спеціальної дієти.

Слід зазначити, що терапія гастриту із зниженою і підвищеною кислотністю істотно відрізняється, також необхідно враховувати стадію захворювання, тому призначати таблетки від гастриту і виразки може тільки кваліфікований фахівець.

Лікування хронічного гастриту типу А (із зниженою секрецією)

 1. Для корекції порушень шлункової секреції використовують замісну терапію (ацедін-пепсин таб.) І препарати, що стимулюють виділення шлункового соку.
 2. Відновлення слизової шлунка стимулюють прийомом Карнітину і Даларгін в / м.
 3. Вітамінні комплекси і амінокислоти приймають, щоб скорегувати порушення обміну речовин.
 4. Корекція моторних порушень проводиться за допомогою Метоклопраміду.
 5. При порушеннях в результаті гастриту кишкового травлення призначають Фестал, Панзинорм, Панкреатин.

Збудник хронічного гастриту з підвищеною секрецією (тип В) - бактерія Helicobacterpylori, тому в даному випадку таблетки від гастриту і виразки будуть однакові.

{LikeAndRead}

 1. Усунути Helicobacterpylori можна, поєднуючи:
 • Синтетичні антибіотики пеніцилінового ряду або макроліди (Кларитроміцин).
 • Препарати імідазолового ряду.
 • Інгібітори протонного насоса (Пантопрозол).
 1. Протизапальна терапія - обволікаючі та в'яжучі засоби.
 2. Корекція шлункової секреції: антациди - Фосфалюгель, таблетки Маалокс, Алюмаг, Ренні; H2-гістаміноблокатори - Ранітидин, Фамотидин.
 3. Стимуляція регенерації слизової шлунка (калефлон, Карнітин, Солкосерил).
 4. Корекція моторних порушень (спазмолітики, Метоклопрамід, Еглоніл).

Комплексні таблетки від гастриту і виразки

Добре зарекомендували себе для лікування захворювань шлунка, викликаних бактерією Hp, препарати Пілобакт НЕО і Клатінол. До їх складу входять Омепразол (Ланзопразол), завдяки якому знижується секреція соляної кислоти і створюється оптимальна середовище для впливу антимікробних препаратів. Кларитроміцин - антибіотик групи макролідів, що володіє високою активністю щодо хелікобактер пілорі і Амоксицилін - ще один антибіотик групи пеніцилінів (В Клатіноле Тинідазол - представник групи нітроімідазолів).

Пілобакт НЕО і Клатінол дуже зручні в застосуванні, курс лікування становить 7 днів, проте, як і інші пігулки від гастриту і виразки, їх повинен виписати ваш лікуючий лікар.

{/LikeAndRead}