Ознаки гастриту з підвищеною кислотністю

Ознаки гастриту з підвищеною кислотністюГастрит, особливо з підвищеною кислотністю, здатний завдати чимало клопоту людям, що страждають цим захворюванням. Їм доводиться переглянути свою дієту, змінити кількість прийомів їжі в день, щоб позбутися від основних симптомів даного захворювання. Так які ж основні ознаки гастриту з підвищеною кислотністю? При цьому недугу частими є наступні ознаки.

Біль у надчеревній ділянці

Зазвичай хворі, які страждають гастритом з підвищеною кислотністю, можуть скаржитися на болі в епігастрії до їжі. Часто бувають так звані «голодні» болю, які зазвичай після прийому їжі зменшуються або практично зникають. Нерідко тупі болі з'являються і через 15-20 хвилин після їжі.

Печія, кислий присмак - головні ознаки гастриту з підвищеною кислотністю

Дуже часто у людей з даним захворюванням з'являється кислий присмак у роті з ранку або після прийому їжі, який має сокогонное дію. Також гастрит з підвищеною кислотністю практично завжди супроводжується печією, при якій кисле вміст шлунка потрапляє в стравохід і викликає відчуття печіння за грудиною. Зазвичай вона з'являється через 30-45 хвилин після їжі. Причиною печії може бути переїдання, вживання кислої і жирної їжі. Після їжі часто з'являється відрижка з кислим присмаком.

{LikeAndRead}

Напади нудоти і блювоти

Досить часто хворі скаржаться на нудоту, яка виникає після прийому їжі. Іноді така нудота закінчується блювотою жовтого кольору, із вмістом шлункового соку або слизу і нещодавно з'їденої їжі. Після блювоти пацієнт відчуває тимчасове полегшення.

Порушення стільця

При гастриті з підвищеною кислотністю хворі зазвичай скаржаться на проблеми зі стільцем. У таких людей виділяється багато шлункового соку, тому їх часто турбують закрепи. Відсутність стільця може бути до 3 днів, в період загострення до тижня.

Додаткові ознаки гастриту з підвищеною кислотністю - важкість у животі, бурчання, загальна слабкість, запаморочення, пітливість, підвищене слиновиділення, збільшення температури тіла, тахікардія.

При цьому захворюванні дуже важливо дотримуватися відповідну дієту, харчуватися дрібно і ні в якому разі не переїдати, і пам'ятайте, що будь-який нешкідливий гастрит загрожує ускладненнями. Тому, помітивши у себе вищезазначені ознаки гастриту з підвищеною кислотністю, обов'язково зверніться до лікаря і пройдіть курс лікування.

{/LikeAndRead}