Настоянка прополісу при гастриті

Настоянка прополісу при гастритіНеправильне харчування, погана екологія, стрес і наслідки ведення нездорового способу життя часто призводять до того, що виникають проблеми з шлунком.

При стрімкому темпі життя люди забувають про своє самопочуття, стукаючи у двері до доктора, коли хвороба вже щосили бенкетом в організмі. Велика частина пацієнтів зі скаргами на болі в животі отримує вердикт - гастрит.

Ця хвороба дуже поширена. Іншими словами, це запалення внутрішньої оболонки шлунка, що протікає у двох формах - гострій і хронічній. Вилікувати гастрит можливо, буде потрібно немало сил, терпіння і витрат на ліків. Але є й інший спосіб - народні методи боротьби, серед яких особливу ефективність дає настоянка прополісу при гастриті.

{LikeAndRead}

Який ефект дає настоянка прополісу при гастриті?

Сила прополісу дійсна невичерпна. Недарма часто його називають природним антибіотиком. Антибактеріальне, противірусну та протизапальну дію дозволяють застосовувати його при лікуванні багатьох захворювань, в гастроентерології, гінекології, травматології і т.д.

Найчастіше використовується спиртова настоянка прополісу при гастриті. Щоб вилікувати гастрит хронічної форми, на сто мл води або теплого молока додають двадцять крапель тридцятивідсоткова прополісу на спирту. Якщо приймати це три рази на день за 1 годину перед їжею і дотримуватися лікувальну дієту, то вже через тиждень стан поліпшується.

Рецепти настоянок

  • Найпоширеніший рецепт - це спиртова настоянка прополісу при гастриті. Готують її наступним чином: сто грамів спирту і сто грамів прополісу перемішати, потім збовтати протягом двадцяти хвилин і дати настоятися близько трьох днів. Після цього розчин слід зцідити за допомогою сита або фільтра паперового і приймати десять-п'ятнадцять крапель тричі на день за тридцять хвилин перед їжею. Лікування прополісом слід проводити близько двох-трьох тижнів з подальшою перервою. Як позивает практика, результат відчутний вже на п'ятий день.
  • Хороший лікарський ефект досягається при прийомі трав'яного відвару з прополісом. Цей рецепт особливо корисний страждають підвищеною кислотністю при гастриті. Для приготування знадобляться квіти липи, фенхель - плоди, корінь солодки, м'ята перцева, по двадцять грамів кожного інгредієнта. Ці трави слід додати в кип'ячену воду (три склянки) і залишити приблизно на двадцять хвилин. Через три години на розчин додається мед і прополіс (три ложки). Отримана настоянка прополісу при гастриті дуже ефективна. У цьому випадку пити настоянку потрібно за дві години до їжі. Вона усуває тяжкість, позбавляє від печії і нормалізує внутрішні процеси в шлунку.

{/LikeAndRead}