Лікування гастриту курячими шлунками

Лікування гастриту курячими шлункамиГастритом називають запальний процес, що відбувається в слизовій шлунка. Причиною виникнення цього захворювання може бути алкоголізм, куріння, неправильне харчування, життя в постійному стресі.

Розрізняють гастрит із збільшеною і зі зниженою кислотністю шлункового соку. Запальні процеси при цьому можуть носити різний характер і мати різну тривалість, але майже завжди гастрит виліковується в домашніх умовах з використанням різних народних методів.

Їх досить багато - це і лікування гастриту курячими шлунками, і заварювання різних трав, і дотримання спеціальної дієти, і інші методи.

Лікування гастриту курячими шлунками

Подібний спосіб лікування запальних процесів у шлунку сьогодні є досить поширеним, хоча й трохи дивним. Розглянемо детальніше, в чому полягає його суть.

{LikeAndRead}

Для приготування порошку слід взяти сім плівок від курячих шлунків, вимити їх в гарячій і холодній воді, потім протерти бавовняним рушником і висушити в тіні. У сухому вигляді вони стають прозорими, як скло.

Далі лікування гастриту курячими шлунками полягає в наступному. Отримані плівочки подрібнюються в порошок, змішуються з 150 грамами меду. Важливою умовою є те, щоб мед був зібраний в травні. Отриману масу ставлять на три доби в темне місце. Засіб готовий.

Приймати його слід по 10 г (1 ч.л.) за півгодини до їди тричі на день. Оскільки порошок з курячих шлунків буде постійно осідати на дно, перед вживанням розчин потрібно ретельно перемішувати до однорідної консистенції.

Лікування гастриту курячими шлунками слід проводити протягом місяця. Далі слід зробити перерву на один місяць і знову протягом місяця приймати препарат. Таким чином, має бути проведено шість курсів. Рецепт приготування курячих шлунків досить простий, але, незважаючи на це, засіб надає достатньо ефективний вплив на причину вашої недуги.

Практика показує, що лікування шлунку народними засобами, і зокрема курячими шлунками, дає позитивний результат, але якщо ви після проведеного курсу лікування як і раніше відчуваєте дискомфорт і колишні симптоми захворювання, то краще звернутися за допомогою до фахівця. Можливо, у вас зовсім інший діагноз.

{/LikeAndRead}