Як лікувати ерозивний гастрит

Як лікувати ерозивний гастритХворобу шлунка страждає велика кількість населення (і дорослі, і діти). Неправильне харчування, вживання неякісних продуктів, часті стреси провокують захворювання ШКТ. Щоб знати, як лікувати ерозивний гастрит, потрібно знати основні симптоми цього захворювання.

Симптоми ерозивного гастриту

Цей гастрит найчастіше виникає на тлі інших поширених захворювань органів шлунково-кишкового тракту (холециститів, звичайних гастритів, захворювань дванадцятипалої кишки).

У людей молодого віку картина перебігу хвороби може бути не дуже виражена. Найчастіше хворі скаржаться на печію, відрижки, шлункові болі, як після прийняття їжі, так і «голодні», віддаються в хребет.

Головною ознакою гострого ерозивного гастриту є біль у верхній частині шлунка і зміна кольору калу при дефекації (кал стає практично чорним через крові, що потрапляє зі шлунка).

{LikeAndRead}

Як лікувати ерозивний гастрит

Лікувати ерозивнийгастрит бажано в стаціонарі, після повного обстеження. При виявленні бактерії хелікобактер, пацієнт отримує антибіотики (тетрациклін, амоксицилін, левофлоксацин, кларитроміцин, фуразолідон, метронідазол). Призначаються блокатори H2 - рецепторів (фамотидин) та інгібітор (омепразол), антацид - малоокс. Для відновлення слизових призначається трентал.

Для успішного лікування виразкового гастриту важливо не тільки медикаментозне лікування, але й дотримання дієти. Виняток стресів. Режим сну і відпочинку.

Як лікувати ерозивний гастрит підкаже і народна медицина.

Лікування виразкового гастриту - народні засоби

  • Одним з найстаріших і найпопулярніших засобів при цьому захворюванні є масло обліпихи. Воно впливає на стінки шлунка і допомагає швидко загоювати ерозії. У лікувальних цілях масло приймається натщесерце і перед кожним прийняттям їжі, за півгодини.
  • Добре регенерує слизову сік подорожника, сік алое, взяті в пропорції один до одного з медом. Вживати цей засіб по 5 гр. перед їжею.
  • Добре зарекомендували себе прополіс і муміє, спиртові настоянки яких приймають по 20 крапель перед їжею.
  • Так само рекомендують приймати суміш перги з медом.
  • При лікуванні цього захворювання корисні настої з молодих березового листя, ромашки аптечної, валеріани, сухоцвіту болотної, звіробою.

Тепер ви знаєте, як лікувати ерозивний гастрит, і при необхідності грамотно і оперативно допоможете вашому шлунку.

{/LikeAndRead}