Як лікувати хронічний гастрит

Як лікувати хронічний гастритОпис хронічного гастриту

Для того щоб сказати, як лікувати хронічний гастрит, важливо усвідомлювати, чим він є.

Хронічний гастрит - це захворювання, що викликається запальними процесами слизової шлункових стінок. Гастриту супроводжує розлад секреторною шлункової функції. Хронічний гастрит може бути продовженням гострого гастриту. Симптоми захворювання залежать від того, який характер гастриту і як він локалізований: печія, відрижка, поганий апетит, болі під ложечкою, неприємне відчуття в шлунку.

Як лікувати хронічний гастрит

Для правильного лікування гастриту потрібно чітке дотримання дієти. З раціону повинні бути виключені гострі, смажені, солоні і копчені продукти. У раціон повинні бути включені супи, котлети, відварна риба. Лікування потрібно проводити комплексно і диференційовано.

{LikeAndRead}

Багато людей задаються питанням, як лікувати хронічний гастрит. Для того щоб вибрати правильні ліки, потрібно враховувати фактор кислотності шлункового соку, а також стан печінки, кишечника і жовчного міхура. Слід зазначити, що народні засоби надзвичайно ефективні при лікуванні захворювання.

Для лікування захворювання можна застосовувати настої, відвари, чаї з лікарських рослин.

Якщо невідомо, як лікувати хронічний гастрит медикаментозними засобами, то спочатку важливо нормалізувати моторику травного тракту і зв'язати жовчні кислоти.

Досить ефективними є такі препарати, як мотилиум, церукал, реглан. Щоб нейтралізувати деструктивну дію жовчних кислот, хворі повинні приймати адсорбенти і антіціди.

У лікуванні захворювання досить поширеними є препарати, що сприяють нормалізації мікрофлори кишечника і комбінації вітамінів і мікроелементів. Варто відзначити, що мікроелементи надзвичайно корисні при вирішенні питання рецидивів.

Для того щоб запобігти подальшим загострення захворювання, потрібно уповільнити секрецію шлунка і ліквідувати запори і печію. При схильності до запорів хворим прописуються проносні препарати або настоянка плодів чорносливу.

Щоб усунути больовий синдром, застосовуються теплові процедури та електрофорез з новокаїном. Для того щоб посилити секрецію шлунка, використовують методику индуктотермии.

Якщо ви цікавитеся, як лікувати хронічний гастрит, то вам варто збільшити в своєму раціоні продукти, що містять білок і вживати в цілях профілактики масло обліпихи.

Дуже непоганим засобом від гастриту є мінеральні води. Гідрокарбонатні води ефективні при гастриті з нормальною секрецією шлунка, а натрієві і хлоридні - при гастриті з ослабленою секрецією шлунка.

Дуже важливо правильно харчуватися, а також повністю виключити традиційні шкідливі звички, про які багато сказано і написано. Названі заходи, принаймні, дозволяють попередити можливе загострення захворювання.

{/LikeAndRead}