Система зцілення Рейкі що це таке

Система зцілення Рейкі що це такеЩоб не говорили злі язики про народні методи самолікування і зцілення, вони залишалися і залишатимуться затребуваними. Стародавня система зцілення Рейкі прийшла з Тибету. Завдяки своєму чудодействие вона швидко прижилася в Римі, Єгипті, Стародавній Греції і далі на схід, включаючи Японію і Китай.

Практиків Рейкі було дуже мало, адже майстри зцілення суворо зберігали свої таємниці. Ця древня система зцілення була практично втрачена, але завдяки старанням японського доктора Мікао Суї знання вдалося зберегти до наших днів.

Рейки - природне зцілення

Система природного зцілення руками - одна з найбільш древніх і найбільш популярних систем зцілення на сьогоднішній день. Дане знання засноване на передачі природної життєвої енергії, яка за повір'ями тибетських ченців породжує і підтримує життя в усьому живому у всесвіті.

{LikeAndRead}

Система зцілення Рейкі допоможе кожній людині знайти здоров'я в будь-якій сфері сучасного буття: духовної, фізичної, емоційної і психічної. Древнє знання допомагає нам, направляє і веде.

Вникнувши у філософію Рейкі, кожен зрозуміє, що система живе і направляє нас повсюдно: за що б ми не взялися, знання допомагає нам плавно йти вперед і виконувати тільки ті поставлені завдання, які нам дійсно по зубах.

Трохи філософії

Свою назву стародавня система зцілення отримала завдяки двом японським словами: rei - значить універсальна, а Ki - у перекладі з японської мови означає силу. У сукупності слів ми отримуємо слово Reiki, що дослівно означає - універсальна життєва сила.

Рейкі - це знання і сила, дана людині, завжди існувала і існує в природі. Кожен може відкрити для себе доступ до цієї воістину чудовою силі та енергії. Взяти навіть, наприклад, простий забій: коли людина вдаряється коліном об кут стола, він машинально прикладає руку до того місця, де знаходиться забій - це і є вікова мудрість організму. Виходить, що людина самостійно спрямовує свою внутрішню природну енергію на джерело болю, хоча про це навіть не підозрює.

Кожна людина має доступ до своєї внутрішньої енергії, але через брак навичок він не може її використовувати на максимум можливостей. Середньостатистична людина в змозі віддати лише 5-10%.

Завдяки процедурі ініціації, яка також присутня в Рейкі, кожна людина зможе відкрити канал передачі максимальної кількості енергії, приблизно 90-100%. Ініціація допоможе не тільки зцілювати себе, а й домогтися солідних успіхів у лікуванні інших людей.

Не слід навіть думати про те, що система Рейкі це містика. Адже не секрет, що тіло кожної людини здатне поглинати кисень, так і з цілющою енергією - ми можемо поглинати і передавати свою енергію іншим людям, а система Рейкі допоможе кожному навчитися робити це на межі своїх можливостей.

{/LikeAndRead}