Срібна вода корисні властивості

Срібна вода корисні властивостіСрібна вода - це не тільки профілактичне, а й цілющий засіб, про який відомо ще до нашої ери. Сьогодні воно також дуже популярно і служить для ефективної профілактики, а також лікування різних захворювань.

Завдяки мікроелементам срібла, всі організми на планеті можуть нормально функціонувати. Він володіє противірусними властивостями і добре впливає на імунну систему, підвищуючи її працездатність. А завдяки активізації процесів обміну речовин і загоєння в організмі стає просто незамінний. Дефіцит срібла призводить до функціональних збоїв.

Для того щоб підвищити рівень такого незамінного мікроелемента в організмі, існує срібна вода. Ви запитаєте, де ж її дістати? Відповідь дуже проста - приготувати самому. У кожної поважаючої себе господині в арсеналі є срібні ложки. Опустіть їх в добре відстояну і закип'ятила воду і залиште постояти 24 години. Тепер вода готова до вживання.

{LikeAndRead}

Ще трохи корисної інформації про срібній воді

Срібна вода - незамінний засіб профілактики і навіть лікування величезної кількості захворювань.

Про цілющі властивості води, які вона набуває після контакту з срібними предметами, було відомо ще в давні часи. Так, цар Персії Кир, правлячий два з половиною тисячоліття тому, в тривалі військові походи брав потрібну кількість срібної води.

А в 1893 році швейцарський вчений К. Негелі зробив відкриття про те, що розчинена у воді срібло вбиває багато бактерій.

Властивості срібної води

Встановлено, що срібна вода є дуже ефективним і діючим лікувальним засобом при гнійних ранах і запаленої шкірою, які викликані бактеріальним зараженням.

Результати лікування цією водою свідчать про ефективне її застосуванні при лікуванні різних кишкових інфекцій та дисбактеріозі, шлунково-кишкових захворювань, панкреатитів, запальних процесів очей, носа і навіть поверхневих виразок.

Успішне застосування іони срібла знайшли при лікуванні хронічного синуситу і риніту. Також срібло використовують в венерології та дерматології. На думку зарубіжних вчених, лікування термічних опіків за допомогою пов'язок, змочених у серебреной воді, не має рівних по ефективності. Найважливіше при застосуванні такого методу є те, що він абсолютно безболісний.

Навіть лікування бронхітів і різних вірусів грипу з використанням срібної води через інгаляції призводить до того, що в короткі терміни хворий одужує.

{/LikeAndRead}