Рослини, які сприяють очищенню повітря

Рослини, які сприяють очищенню повітряБурхливий розвиток промисловості, поява великої кількості автомобілів і щільні забудови призводять до того, що жителі міст страждають через брак свіжого повітря. Серед міст з найбільшою забрудненістю повітря виділені Азов, Волгоград, Москва, Твер та інші. Оскільки перебратися на постійне місце проживання в екологічно чисті райони для більшості не представляється можливим, постає проблема поліпшення якості повітря хоча б у межах власної квартири (будинку). Одним з можливих варіантів вирішення цієї проблеми є рослини, які очищають повітря.

Як боротися із забрудненнями навколишнього середовища

Якщо ви власник власного будинку, можна купити хвойні дерева і чагарники і посадити їх у себе на ділянці. Для мешканців квартир підійдуть деякі кімнатні рослини, які очищають повітря. А в умовах великих міст, таких, як Москва, непоганим виходом для оздоровлення міського повітря є створення якомога більшої кількості парків, садів і висадка навіть невеликих груп дерев у різних ділянках. Компанія «Строй Ландшафт» може запропонувати різні варіанти декоративного дизайнерського озеленення, як приватних володінь, так і міських парків.

{LikeAndRead}

Які існують рослини, які очищають повітря

Кожне зелене рослина здатна в тій чи іншій мірі поглинати вуглекислий газ та інші шкідливі речовини і виділяти кисень, очищаючи тим самим повітря. Однак деякі рослини мають просто дивовижними здібностями. Серед них особливо виділяються хвойні, які цілий рік зберігають зелений покрив, а значить, і можливість оздоровлювати навколишнє середовище.

Доведено, що хвойні дерева і кущі виділяють приблизно в 2 рази більше фітонцидів в порівнянні з листяними породами. Крім того, хвойні виділяють в повітря велику кількість органічних сполук, що сприяють утворенню озону. Серед інших корисних властивостей хвойних можна відзначити їх здатність стримувати пориви вітру, пом'якшувати клімат. Вони в десятки разів краще листяних рослин поглинають пил, а так само стійкі до різних видів забруднень, особливо рослини з сизої хвоєю.

Купити рослини, які очищають повітря, у тому числі і хвойні породи дерев можна в ботанічних садах, лісових господарствах і компаніях, що спеціалізуються на ландшафтному дизайні. Так, компанія «Строй Ландшафт» - http://www.veststroi.ru/ цілий рік виставляє на продаж широкий асортимент різних порід хвойних рослин.

{/LikeAndRead}