Користь контрастного душу для організму

Користь контрастного душу для організмуРізні водні процедури, як відомо, не тільки приємні, але й надзвичайно корисні. На одному з перших місць за оздоровляючі впливу варто контрастний душ - почергове обливання гарячою і холодною водою.

Душові кабіни чудово підходять до проведення душових процедур, в тому числі і контрастного душу. Щоб уникнути поломок і для забезпечення якісної роботи в подальшому, монтаж душової кабіни краще довірити фахівцям. Компанія «Теплогідроінвест» в м. Москва займається не тільки продажем, але і установкою кабін.

Як контрастний душ впливає на організм

Насамперед, чергування холодної та гарячої води під час прийняття душу стимулює імунну систему, надаючи виражену гартуючу вплив. Перепади температури при водних процедурах стимулюють практично всі системи та органи, підсилюють кровообіг, прискорюють обмінні процеси, що дозволяє використовувати контрастні обливання при ожирінні і целюліті.

{LikeAndRead}

Вплив різних температур прекрасно бадьорить і освіжає, даючи заряд енергії перед початком робочого дня. Контрастний душ дуже благотворно впливає на стан шкіри - гаряча вода розширює пори і кровоносні судини шкіри, очищає її поверхню, а подальше ополіскування холодною водою звужує пори, в результаті шкіра стає гладкою, пружною і еластичною, виглядає більш молодою.

Техніка виконання контрастного душу

Починають процедуру з мінімальною різниці в температурах: для гарячого обливання використовується вода температурою 40-45 градусів, а для холодного - порядку 37. Почуття дискомфорту при перших процедурах бути не повинно. При гарній переносимості поступово, на 1-2 градуси в день знижують температуру холодної води, досягаючи різниці в межах 20 градусів. При проведенні душа струменя води не направляють на голову і обличчя. Для досягнення ефекту процедури повинні виконуватися регулярно, бажано щоранку.

Приймати душ в душовій кабіні набагато зручніше, ніж за допомогою змішувача: струмки води в кабінах будуть рівномірно впливати на всю поверхню вашого тіла, можна налаштувати бажаний напір струменя і т.д. Для мешканців м. Москва непоганий вибір якісних душових кабін пропонує компанія «Теплогідроінвест» - http://teplogidroinvest.ru/.

Протипоказання

Контрастний душ - лікувальна процедура і має свої протипоказання - пухлини, гострий тромбофлебіт. Не можна починати його проведення у момент будь-якого гострого захворювання або загострення хронічного. Не рекомендовані перепади температур людям, що страждають хворобами серця, високим артеріальним тиском.

{/LikeAndRead}