Корисні властивості зеленого чаю

Корисні властивості зеленого чаюХіба є ті, хто не знає, що корисні властивості зеленого чаю застосовують люди по всій земній кулі. Існує чимало історій про те, як вперше людина дізнався властивості цього прекрасного напою. Очевидно одне, що одного разу чайний листок потрапив у чашку з теплою водою і той, хто це випробував, був у надзвичайному захваті. Так чаювання стало невід'ємною частиною культури і традицій багатьох народів. Різноманітність чаїв вражає уяву навіть самих неординарних і вишуканих чайних гурманів.

Оздоровчий чай з Шрі-Ланки або Цейлону - це справжнє диво з неповторним ароматом і незабутнім смаком. Це можливо завдяки тому, що на Цейлоні існують більше сорока агротехнічних кліматичних зон. На них вирощують чай. Цейлонський чай користується бездоганною репутацією по всьому світу близько ста п'ятдесяти років. Де б не перебував подорожній, в будь-якій країні він зможе знайти і насолодитися своїм улюбленим напоєм.

{LikeAndRead}

Де застосовують корисні властивості зеленого чаю

У зеленому чаї багато фтору, який захищає зуби від ураження карієсом. Потужні антиоксиданти підвищують імунітет, особливо у онкологічних хворих, виводячи токсини після хіміотерапії та опромінення, тим самим зміцнюючи організм у боротьбі з хворобою.

Антиоксиданти також ефективно продовжують молодість. Зелений чай підвищує тонус і працездатність людського мозку, знижує цукор у крові. Його властивості знаходять застосування у хворих із захворюваннями серця, судин, гіпертонією.

Виробництво зеленого напою

Корисні властивості зеленого чаю багато в чому залежать від того, яку він проходить обробку. Після того, як його зірвали, листочки піддають в'яленню. Потім їх скручують і ламають. Потім отримана чайна суміш проходить ферментацію або окислення. Через час його висушують. Далі проходить процес поділу на сорти і його упаковка, відповідно до якості, сортом, різних добавок і ароматів.

Цейлонський чай виробляють з емблемою на упаковці «Лев з мечем». Це право можуть використовувати тільки ті компанії, які виробляють чай високої якості, упаковують продукцію в межах країни Шрі-Ланки та їх продукція відповідає вимогам уряду країни. Тому, щоб не бути обдуреним і спокійно насолодитися справжнім чаєм, необхідно звертати увагу на упаковку. Так точно можна отримати всі необхідні корисні властивості зеленого чаю.

{/LikeAndRead}