Корисні властивості зеленого кава

Корисні властивості зеленого каваЗелена кава є натуральним сирим кави, який не був схильний обжарюванні. Але при цьому зелений кави можна вживати і варити так само, як і звичайний чорний кави. Придбати даний вид кави в магазинах або супермаркетах дуже важко. Хоча можна запросто купити даний напій у спеціалізованих інтернет-магазинах, або замовити в кавових крамницях.

Зелена кава для схуднення

Одним з головних переваг зеленої кави вважаються його дієтичні властивості. У наші дні існує навіть особливий вид такого напою, а саме, зелена кава для схуднення. Про зелена кава відгуки можна знайти на форумах і сайтах, присвячених дієтам і правильному харчуванню.

Виходячи з досліджень фахівців, стало відомо, що в зеленому кави міститься необхідна кількість антиоксидантів, амінокислот і вітамінів для людини. І цих речовин в зеленому кави на порядок більше, ніж у чорному.

{LikeAndRead}

Крім цього, зелений кава містить у собі хлорогеновую кислоту, якої немає в обжаренном кави, з тієї причини, що вона руйнується при високих температурах. А тим часом хлорогенова кислота ефективно сприяє розщепленню жирів, що як ніколи корисно під час схуднення.

Хлорогенова кислота може посилювати утилізацію жирів до 47% в порівнянні з обсмаженою кавою, який здатний допомогти позбутися тільки від 14% зайвої ваги в місяць. Варто також сказати, що схуднути за допомогою зеленої кави вам вдасться лише в тому випадку, якщо ви будете правильно харчуватися і виконувати фізичні навантаження.

Переваги зеленої кави

Серед достоїнств зеленої кави також можна відзначити ті речовини, що містяться в напої і підвищують мозкову активність і загальний тонус організму. Зелена кава не забороняють приймати вагітним, так як кофеїну в сирому кави не так багато, як в обсмаженому.

Не можна не відзначити те, що зелена кава використовується не тільки як напій, але і як речовина для проведення SPA-процедур в домашніх умовах. Прекрасної процедурою стане обгортання. Необхідно зробити кашку з перемелених зелених кавових зерен і нанести масу на проблемні зони - живіт, стегна і сідниці. Після чого обернути тіло харчовою плівкою і не знімати її протягом 30 хвилин. Потім плівку можна зняти, кава змити і нанести зволожуючий або антицелюлітний крем. Така процедура посприяє не тільки боротьбі з целюлітом, але і зробить вашу шкіру більш гладкою і ніжною.

{/LikeAndRead}