Народні засоби при лікуванні ішіасу

Народні засоби при лікуванні ішіасуВиникнення болю в області нижніх кінцівок, втрата або часткове порушення чутливості, а також проблеми з рухливістю в області нижніх кінцівок можуть означати, що у людини виник ішіас або защемлення сідничного нерва. Дані симптоми можуть бути різні залежно від місця, в якому проявляються, а також від того, наскільки сильно і довго вони виражені. Вельми важливо визначити і характер болю, тобто, чи є вона пекучої, що стріляє, ниючий, колючої або тягне. Зазвичай при захворюванні ішіасом характерною особливістю є напади болю, які чергуються з відсутністю будь-яких больових відчуттів.
Найчастіше біль при ішіасі виникає в попереку, і лише згодом вона переноситься нижче, торкаючись навіть пальців ніг. При цьому біль локалізується в якійсь одній ноги, хоча існують випадки двостороннього ішіасу, для яких властива біль в обох ногах, що особливо важко для пацієнта, так як фактично паралізується його вільне пересування.

{LikeAndRead}

Іноді болі можуть бути такі сильні, що пацієнт стає паралізованим. Під час періодично з'являються нападів спроба руху, або навіть прагнення сісти, поворушити ногою чи будь-яка інша рухова активність обернуться для пацієнта болісної болем.
У той же час, може скластися і така ситуація, що защемлення нерва буде проявлятися у вигляді періодичної болю, причому помірною. Навпаки, чутливість нижніх кінцівок значно зменшується, що може відчуватися хворим як тимчасове оніміння або ж поколювання в області ніг. Також може скластися відчуття, що за якого-небудь ділянці тіла «повзають мурашки» без впливу на тіло людини зовнішнього подразника.

Лікування

Лікування при защемленні сідничного нерва може бути двох типів: традиційні та народні методи. Для початку розглянемо, які можуть бути варіанти лікування ішіасу за допомогою традиційної медицини. Медикаментозне лікування при обмеженні увазі, що хворий повинен приймати протизапальні засоби, завдяки яким можна зняти больові відчуття. Серед препаратів, які рекомендуються до прийому, диклофенак, ібупрофен, ортофен, і подібні їм аналоги. Зверніть увагу, що всі перераховані препарати не мають на меті вилікування хвороби - вони лише здатні усунути проявляються больові симптоми. Логічно, що зникнення симптомів буде лише тимчасовим, після чого больові відчуття можуть стати навіть сильніше і виявлятися в декількох місцях.
Народні засоби від утиску сідничного нерва
Процедура лікування від ішіасу за допомогою народної медицини повинна комбінуватися з методами класичної стандартної медицини. Тільки в такому випадку можна досягти максимального ефекту. Далі ми розглянемо, за допомогою яких народних засобів можна вилікувати ішіас.
1. Слід змішати 5 чайних ложок трави під назвою болотний багно з 10-12 ложками рослинного масла. Дана суміш повинна бути поміщена в банку, яку можна щільно закрити за допомогою кришки. Далі ця суміш настоюється, вміщеному в яке-небудь тепле місце на ніч. По закінченні цього часу, суміш охолоджують і проціджують, після чого необхідно втирати її в ті ділянки тіла, в яких ви відчуваєте найсильнішу біль;
2. Візьміть чорну редьку і очистіть її від шкірки, після чого натріть за допомогою терки. Отриману масу нанесіть на який-небудь шматок тканини, і цей компрес накладіть на місце, в якому найсильніше відчувається біль. Краще компрес зав'язати за допомогою шарфа або шалі.
3. Попередньо приготуйте кисле тісто за допомогою житнього борошна. Далі нанесіть його на марлю або тонку тканину. Слідкуйте, щоб товщина тесту на тканини не перевищувала 2 см. Такий компрес буде ефективний, якщо застосовувати його щодня на ніч.
4. Марлю намазати попередньо натертим хріном (близько 50-70 гр.), Після чого опустити в теплу воду. Лікування народними методами від ішіасу із застосуванням лікувальних ванн зазвичай ефективно, але вам не слід забувати, що найкраще їх приймати регулярно перед відходом до сну щодня, причому не менше 2-3 тижнів.

{/LikeAndRead}