Лікування ШКТ фізалісом

Лікування ШКТ фізалісом        У багатьох з нас на дачних ділянках мешкає таке красиве рослина, як фізаліс. Але, на жаль, найчастіше ми вважаємо його лише декоративною прикрасою саду, не беручи до уваги унікальні властивості фізалісу. І даремно. Це дивовижна рослина володіє цілим рядом цілющих здібностей.

Батьківщиною його є Південна Америка. Там здавна цінували корисні властивості фізалісу. Про них докладніше ви можете прочитати тут. Причому, до вживання годяться і ягоди, і листя, і коріння цієї рослини. Розповімо докладніше про те, як їх застосовувати для поліпшення свого здоров'я.

Лікувальні властивості «китайських ліхтариків»

Фізаліс, який в простолюдді ще називають «китайськими ліхтариками» - відмінне цілющий засіб, здатний вилікувати безліч хвороб.

{LikeAndRead}

Перш за все, слід зазначити, що існують два типи фізалісу - ягідний і овочевий. Хоча вони обидва придатні для вживання, для приготування їжі все ж зазвичай використовують ягідний фізаліс.

Південноамериканські аборигени з давніх часів застосовували лікування ШКТ фізалісом, профілактику гіпертонії, лікування захворювань дихальних шляхів, епілепсії, жовтяниці. Листя цієї рослини мають дивну здатність зупиняти кров і загоювати рани.

Плоди фізалісу містять велику кількість вітамінів (особливо, вітаміну С), каротин, пектин, органічні кислоти, дубильні речовини і мікроелементи.

Лікування ШКТ фізалісом

Серед всіх лікувальних здібностей фізалісу, мабуть, найголовнішими є його унікальні можливості виліковувати захворювання шлунково-кишкового тракту. Для цих цілей використовують плоди цієї рослини у різному вигляді.

Наприклад, при шлунково-кишкових коліках рекомендується вживати відвар із плодів фізалісу. Свіжі ягоди лікарі радять приймати в їжу хворим на холецистит (по п'ять-десять штук два рази на день перед їдою). Одним словом, лікування ШКТ фізалісом - просте і доступне, але разом з тим дуже ефективний народний засіб.

Фізаліс також відмінно підходить для лікування різних запальних і простудних захворювань. Корисний рецепт: свіжий сік і кашку плодів змішують з молоком і нагрівають. Такий склад допомагає при ангіні, ларингіті, стоматиті, причому їм можна лікувати навіть самих маленьких дітей.

Можна ще довго говорити про користь і дивовижні властивості фізалісу. Профілактика гіпертонії, боротьба з ревматизмом, гепатитами, циститами, бронхітами, лікування ШКТ фізалісом - ось далеко не повний список унікальних здібностей цієї рослини.

{/LikeAndRead}