Як користуватися бальзамом Зірочка

Як користуватися бальзамом ЗірочкаБальзам «Золота зірка», який у народі частіше називають бальзам Зірочка - це засіб, що поєднує в собі величезну кількість лікарських рослин та ефірних масел. Зазначений препарат широко використовується в народній і традиційній медицині, однак, як показує практика, далеко не всім відомо його призначення і як користуватися бальзамом «Зірочка» правильно. Справжня стаття розповість про це.

Ще зовсім недавно бальзам Зірочка» можна було купити в аптеці лише у вигляді мазі, а вже сьогодні це засіб продається і у вигляді спеціального олівця, і у вигляді назальних крапель, і у вигляді спрею, і у вигляді пластиру, і у вигляді сиропу.

Незалежно від того, в якій формі випущено засіб, до його складу завжди входять:

{LikeAndRead}

  • камфора;
  • ефірні масла (евкаліптова, м'ятна, коричне, м'ятна);
  • кристалічний ментол;
  • вазелінове масло;
  • інші допоміжні компоненти.

Призначення бальзаму «Золота зірка» (бальзам Зірочка)

Даний засіб використовується як ліки від нежиті, м'язового болю, радикуліту, невралгії і від укусів комах. Крім усього іншого бальзам Зірочка здатний значно полегшити симптоми при грипі чи застуді.

Бальзам має протизапальну, що зігріває і аналгетичну ефектом. Він значно посилює кровообіг у тих місцях, куди його наносять, і чудово стимулює нервові закінчення.

Тим часом, використовувати бальзам «Зірочка» потрібно дуже обережно і у відповідності з певними правилами, перше з яких говорить про те, що даний засіб не повинно потрапляти в очі, на будь-які слизові і відкриті ранки.

Як користуватися бальзамом «Зірочка»

Бальзам Зірочка використовується виключно для зовнішнього застосування і, що дуже важливо, в невеликій кількості.

При закладеності носа його втирають в районі перенісся, в області гайморових пазух, а так само прямо під ніздрями.

При захворюваннях бронх бальзам Зірочка розтирається в районі грудей, але тільки не зачіпаючи область самого серця і в районі спини. При головних болях засобом натираються віскі і область потилиці. У випадку з невралгією бальзам втирається в тих місцях, де відчуваються больові відчуття.

Укуси від різних комах бальзамом «Золота зірка» потрібно мазати з обережністю, завдаючи засіб тонким шаром, не зачіпаючи сам укус, тобто тільки навколо нього.

Якщо використовується «Зірочка» для лікування, наносити засіб на шкіру коштує до п'яти разів за день. Якщо бальзам застосовується в профілактичних цілях, досить дворазового нанесення засобу.

Олівець «Зірочка», призначення якого - інгаляції, використовується при риніті і закладеності носа. Для того щоб зробити дихання більш чистим, необхідно вдихнути засіб кожній з ніздрів по 2 рази. Робити подібні процедури дозволяється до 15 разів за добу. Якщо при застосуванні олівця «Зірочка» посилюється набряк, спостерігається чхання та сльозотеча, а так само є інші негативні симптоми, прийом препарату слід припинити повністю або замінити його на рідкий бальзам.

Увага! Бальзам Зірочка здатний викликати алергію. У таких випадках потрібно негайно промити місце, куди був нанесений бальзам, теплою водою з милом. Чи не рекомендовано використовувати даний засіб годуючим мамам і вагітним жінкам. Не варто використовувати бальзам і за наявності гіперчутливості до якогось, навіть одному компоненту зазначеного засобу.

{/LikeAndRead}