Як вибрати свого дієтолога

Як вибрати свого дієтологаБільшість з нас практично не замислюються про те, скільки калорій вживають протягом дня. Але при цьому всі чудово знають, що якщо занадто захопитися їжею або, навпаки, постійно недоїдати, то це може призвести до плачевних результатів. Саме тому краще довіритися в руки професійного дієтолога, який допоможе розібратися з вашим раціоном. Але тут постає питання, як вибрати свого дієтолога?

Сьогодні вибрати свого дієтолога дуже важко. Звичайно, за останній час цим питанням почало цікавитися все більше людей, але кількість фахівців не збільшилася. Не поспішайте відразу робити огляд клінік для схуднення, постарайтеся все ж таки знайти потрібного лікаря.

Що робити, коли потрібно вибрати свого дієтолога?

Для початку порасспрашивать всіх ваших колег і знайомих, можливо, хтось із них знає пристойного фахівця. Також непоганим варіантом буде рада вашого лікуючого лікаря. Медичні працівники як ніхто інший знаються на хороших фахівцях.

{LikeAndRead}

І от коли ви досягли мети і зуміли вибрати свого дієтолога, тепер саме час перевірити, наскільки ж він хороший лікар. Прийшовши до дієтолога, ви повинні усвідомлювати, що зворотного шляху немає, і ви просто зобов'язані перейти на зовсім інший тип харчування.

Ознаки хорошого фахівця

Справжній дієтолог повинен прописати вам не тільки новий раціон, але і режим харчування. Крім того, у нього повинні бути відповідні дипломи та документи, за якими чітко і ясно буде видно, що він має право на практику. Про це докладніше ви можете прочитати тут. Хороший лікар не стане приховувати папери, а буде надавати їх на першу ж вимогу клієнтів.

Перед тим, як визначити для вас тип харчування, дієтолог повинен в обов'язковому порядку переглянути вашу медичну картку. Він повинен знати всі ваші алергічні реакції та операції, щоб не нашкодити вашому організму. Крім того, додатково призначаються аналізи, за якими можна визначити загальний стан людини. І лише після проведення всіх цих процедур, призначається певний тип дієти.

У деяких клініках лікарі дають на підпис папір про те, що не несуть ніякої відповідальності за всі наслідки, які ви понесете після зміни раціону. Не варто відразу підписувати цей папір, адже якщо з вами щось трапиться, ви не зможете довести провину лікаря.

Вибрати свого дієтолога справу звичайно не з простих, але коли ви його все ж знайдете, то ваше життя кардинально зміниться. Адже із зникненням зайвих кілограм до вас повернуться гарний настрій і бадьорість духу.

{/LikeAndRead}