Шкода куріння для здоров'я

Шкода куріння для здоров'яКожній людині мало не з раннього дитинства відомо про згубний вплив куріння на організм. Тим не менше, кожен рік число кращих людей в нашому світі тільки збільшується. Щорічно через цю звичку вмирають п'ять мільйонів чоловік. Скільки курців стають інвалідами - страшно уявити.

У чому полягає шкода куріння

Дуже часто курці навіть не замислюються про ті речовини, які знаходяться в тютюновому димі і, відповідно, проникають в їх організм. Дані речовини мають властивість накопичуватися в організмі. Крім того, не кожному курцеві відомо, як очистити легені після куріння (а зробити це можна за допомогою народних засобів, наприклад, відвару вівса).

Тютюновий дим містить не лише нікотин, але і різні хімічні сполуки (наприклад, аміак, ацетон, метанол і багато інших згубні для здоров'я речовини). Дані сполуки дуже отруйні і викликають ріст ракових клітин, внаслідок чого може розвинутися серйозне захворювання внутрішніх органів і наступити передчасна смерть.

{LikeAndRead}

Отже, шкоду куріння очевидний. Тютюновий дим призводить до різних хвороб легенів (наприклад, до бронхіту, пневмонії, емфіземи), раку порожнини рота і горла. Курять люди страждають від серцево-судинних захворювань (тахікардії, аритмії, стенокардії, атеросклерозу). Виникає ризик інсультів, інфарктів і тромбозів. В особливо важких випадках може послідувати навіть ампутація кінцівок. Шкода куріння полягає і в захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Любителі сигарет часто страждають сліпотою і глухотою, нервовими захворюваннями і психічними відхиленнями.

Куріння і жінка

Шкода куріння особливо поширюється на представниць прекрасної статі. Жінки стають залежними від тютюнового диму швидше, ніж чоловіки, і відмовитися від цієї шкідливої звички їм набагато складніше. Курить жінка може виявитися безплідна, оскільки її статеві клітини втрачають здатність запліднюватися. Виношування дитини може призвести до викидня, передчасних пологів або смерті немовляти.

У курців дам дитина може народитися з деякими відхиленнями, наприклад, з дефектом кінцівок або ж з вагою нижче норми. Дитина кращий матері буде слабкіше, ніж інші діти.

Нарешті, куріння для жінок означає ламкі і тьмяне волосся, жовтизну зубів, крихкі нігті і нездоровий колір шкіри.

Джерело: http://что-да-как.рф

{/LikeAndRead}