Алтайське муміє корисні властивості

Алтайське муміє корисні властивостіБільше 4000 років люди в різних країнах використовують природний органомінеральний бальзам муміє. Його різні корисні властивості Аристотель описав понад 2500 років тому. Багато про мумійо написано в давньосхідної медицині і медичних трактатах Авіценни. Стародавні лікарі широко використовували корисні властивості муміє як засіб загальнозміцнюючий, антитоксичну, протизапальну, як ускоряющее регенеративні процеси в тканинах організму. Муміє це речовина, яка має дуже складну структуру і хімічний склад. Видобувають муміє на Алтаї і ще в деяких гірських районах.

Втома і перевтома, як з цим боротися

Втома і перевтома, як з цим боротисяБуває, що з вечора ви не можете заснути, а якщо насилу засинаєте, то ваш сон не дуже міцний і тривожний. На цей випадок допомагає прекрасний засіб - мед.

Мед - це найкраще снодійне, воно сприятливо впливає на організм, заспокоює нервову систему.

Вузлувата еритема симптоми, причини і лікування

Вузлувата еритема симптоми, причини і лікуванняВузлувата еритема - це рідкісне захворювання, яке обумовлено запальним процесом шкіри, а саме жирової клітковини і судин, викликане під впливом різних факторів, не пов'язаних один з одним. Захворюванню найбільш схильні представниці жіночої статі вікової категорії 15-35 років, у кілька разів перевищуючи виявлення еритеми у чоловіків, також зустрічається у дітей.

Здорова їжа яка вона

Здорова їжа яка вонаОсновою хорошого стану організму, а значить, довголіття вважається повноцінна, багата мікроелементами і вітамінами здорова їжа, що служить підтримці в потрібному тонусі залоз внутрішньої секреції

Раціональне харчування - це здорова їжа в помірному обсязі

Харчування можна вважати раціональним при заповненні їм енергетичних витрат організму, забезпеченні потреби в різних елементах, харчових волокнах. А самому харчового раціону при цьому слід кількістю і набором продуктів відповідати ферментативним можливостям кишечника.

Корисні властивості зеленого кава

Корисні властивості зеленого каваЗелена кава є натуральним сирим кави, який не був схильний обжарюванні. Але при цьому зелений кави можна вживати і варити так само, як і звичайний чорний кави. Придбати даний вид кави в магазинах або супермаркетах дуже важко. Хоча можна запросто купити даний напій у спеціалізованих інтернет-магазинах, або замовити в кавових крамницях.

Корисні властивості зеленого чаю

Корисні властивості зеленого чаюХіба є ті, хто не знає, що корисні властивості зеленого чаю застосовують люди по всій земній кулі. Існує чимало історій про те, як вперше людина дізнався властивості цього прекрасного напою. Очевидно одне, що одного разу чайний листок потрапив у чашку з теплою водою і той, хто це випробував, був у надзвичайному захваті. Так чаювання стало невід'ємною частиною культури і традицій багатьох народів. Різноманітність чаїв вражає уяву навіть самих неординарних і вишуканих чайних гурманів.

Користь контрастного душу для організму

Користь контрастного душу для організмуРізні водні процедури, як відомо, не тільки приємні, але й надзвичайно корисні. На одному з перших місць за оздоровляючі впливу варто контрастний душ - почергове обливання гарячою і холодною водою.

Душові кабіни чудово підходять до проведення душових процедур, в тому числі і контрастного душу. Щоб уникнути поломок і для забезпечення якісної роботи в подальшому, монтаж душової кабіни краще довірити фахівцям. Компанія «Теплогідроінвест» в м. Москва займається не тільки продажем, але і установкою кабін.

Користь купань для немовляти

Користь купань для немовлятиНародження малюка - це щастя для будь-якої сім'ї. Однак, коли проходить перший захват, стає зрозуміло, що малюк в будинку - це не тільки маса позитивних емоцій, але і безліч труднощів. Чи не найперше питання у новоспечених батьків - як проводити водні процедури?

Лікування ШКТ фізалісом

Лікування ШКТ фізалісом        У багатьох з нас на дачних ділянках мешкає таке красиве рослина, як фізаліс. Але, на жаль, найчастіше ми вважаємо його лише декоративною прикрасою саду, не беручи до уваги унікальні властивості фізалісу. І даремно. Це дивовижна рослина володіє цілим рядом цілющих здібностей.

Народні засоби при лікуванні ішіасу

Народні засоби при лікуванні ішіасуВиникнення болю в області нижніх кінцівок, втрата або часткове порушення чутливості, а також проблеми з рухливістю в області нижніх кінцівок можуть означати, що у людини виник ішіас або защемлення сідничного нерва. Дані симптоми можуть бути різні залежно від місця, в якому проявляються, а також від того, наскільки сильно і довго вони виражені. Вельми важливо визначити і характер болю, тобто, чи є вона пекучої, що стріляє, ниючий, колючої або тягне. Зазвичай при захворюванні ішіасом характерною особливістю є напади болю, які чергуються з відсутністю будь-яких больових відчуттів.

Остеохондроз шийного відділу характеристика захворювання

Остеохондроз шийного відділу характеристика захворюванняОстеохондроз шийного відділу по своїй суті є хронічним захворюванням, основна ознака якого - дистрофічні зміни в міжхребцевих дисках. Даний вид остеохондрозу розвивається в тому випадку, коли порушується місцевий кровообіг у шийному відділі хребта. Найбільш поширеними причинами захворювання виступають гіподинамія (тобто малорухливий спосіб життя) і генетична схильність.

Рослини, які сприяють очищенню повітря

Рослини, які сприяють очищенню повітряБурхливий розвиток промисловості, поява великої кількості автомобілів і щільні забудови призводять до того, що жителі міст страждають через брак свіжого повітря. Серед міст з найбільшою забрудненістю повітря виділені Азов, Волгоград, Москва, Твер та інші. Оскільки перебратися на постійне місце проживання в екологічно чисті райони для більшості не представляється можливим, постає проблема поліпшення якості повітря хоча б у межах власної квартири (будинку). Одним з можливих варіантів вирішення цієї проблеми є рослини, які очищають повітря.

Синдром хронічної втоми що це таке

Синдром хронічної втоми що це таке            До недавнього часу існування даної хвороби не було доведено. Однак проведені вченими досліди показали, що хронічна втома не тільки існує, але і є досить непростим захворюванням. Вона може знизити фізичні здібності організму на 50% і більше.

Система зцілення Рейкі що це таке

Система зцілення Рейкі що це такеЩоб не говорили злі язики про народні методи самолікування і зцілення, вони залишалися і залишатимуться затребуваними. Стародавня система зцілення Рейкі прийшла з Тибету. Завдяки своєму чудодействие вона швидко прижилася в Римі, Єгипті, Стародавній Греції і далі на схід, включаючи Японію і Китай.

Срібна вода корисні властивості

Срібна вода корисні властивостіСрібна вода - це не тільки профілактичне, а й цілющий засіб, про який відомо ще до нашої ери. Сьогодні воно також дуже популярно і служить для ефективної профілактики, а також лікування різних захворювань.

Стежимо за своїм здоров'ям вибираємо клініку кардіології

Стежимо за своїм здоров'ям вибираємо клініку кардіологіїПравильна робота всього організму - основа повноцінного життя, за рахунок неї здоров'я людини продовжується на довгі роки. Будь-які порушення в роботі органів призводять до неприємних відчуттів, а то й більших проблем. Але найголовніші органи, що забезпечують життєдіяльність організму, це серце і легені.

Фізичні вправи і депресія

Фізичні вправи і депресіяБудь-хто, хто хоче поліпшити стан здоров'я, серед низки рекомендацій фахівців повинен особливо прислухатися до рекомендації підвищити фізичну активність, оскільки фізичні вправи здатні полегшити симптоми багатьох захворювань.

Фінська сауна користь для організму

Фінська сауна користь для організмуСтрімка течія життя надає сучасній людині безліч можливостей реалізувати себе - у роботі, в творчості, в бізнесі. Але шлях до успіху, разом з незаперечними плюсами, несе втому і стрес. Боротися з ними допомагають різні перевірені життям способи, але найприємніший і доступний - попаритися і розслабитися в лазні.

Харчова плівка для зберігання продуктів переваги використання

Харчова плівка для зберігання продуктів переваги використанняХарчова плівка є зручним способом упаковки продуктів, широко використовувана як у промисловості, так і в побуті. Затребуваності пакувального матеріалу сприяє чудові теплові та захисні якості, низька вартість і його еластичність.

Шкода куріння для здоров'я

Шкода куріння для здоров'яКожній людині мало не з раннього дитинства відомо про згубний вплив куріння на організм. Тим не менше, кожен рік число кращих людей в нашому світі тільки збільшується. Щорічно через цю звичку вмирають п'ять мільйонів чоловік. Скільки курців стають інвалідами - страшно уявити.

Як вибрати свого дієтолога

Як вибрати свого дієтологаБільшість з нас практично не замислюються про те, скільки калорій вживають протягом дня. Але при цьому всі чудово знають, що якщо занадто захопитися їжею або, навпаки, постійно недоїдати, то це може призвести до плачевних результатів. Саме тому краще довіритися в руки професійного дієтолога, який допоможе розібратися з вашим раціоном. Але тут постає питання, як вибрати свого дієтолога?

Як залежить стан здоров'я від нашого харчування

Як залежить стан здоров'я від нашого харчуванняЗдоров'я і добре самопочуття - основа благополучного і щасливого життя. Воно залежить від кількох факторів: спадковості, екологічної обстановки, рівня фізичної активності людини і, звичайно, від його щоденного раціону.

Як зміцнити свій імунітет за допомогою народних засобів

Як зміцнити свій імунітет за допомогою народних засобівПониження імунітету - явище, на жаль, досить таки поширене. З такою проблемою кабінет лікаря відвідує дуже велика кількість жителів нашої планети. Виною всьому: не найкращі екологічні умови в світі, часті простудні або хронічні захворювання, відсутність хоча б найменших фізичних навантажень для підтримки організму в бойовому настрої, недостатнє вживання вітамінів, а також стреси і неповноцінний сон.

Як користуватися бальзамом Зірочка

Як користуватися бальзамом ЗірочкаБальзам «Золота зірка», який у народі частіше називають бальзам Зірочка - це засіб, що поєднує в собі величезну кількість лікарських рослин та ефірних масел. Зазначений препарат широко використовується в народній і традиційній медицині, однак, як показує практика, далеко не всім відомо його призначення і як користуватися бальзамом «Зірочка» правильно. Справжня стаття розповість про це.