Ефективний засіб від вугрів

Ефективний засіб від вугрівШкіра - це дзеркало нашого організму, на поверхні якого відбиваються всі неполадки, що відбуваються всередині. Вугрі з'являється на шкірі обличчя найчастіше в підлітковому віці, коли загальний гормональний фон дуже нестабільний і найменший несприятливий фактор може порушити його.

Поява вугрів свідчить про те, що сальні залози сосочкового шару шкіри запалені, а пори розширені і забиті брудом, що заважає відтоку сальних виділень. Тисячі косметичних компаній щорічно розробляють і випускають мільйони препаратів, рекламуючи їх, як найефективніший засіб від вугрів, а проблема стоїть так само гостро, як і багато років тому.

Чи варто витрачати свої гроші, якщо немає належного ефекту? Спробуйте краще озирнутися навколо, сама природа простягає вам руку допомоги.

{LikeAndRead}

Народні рецепти очищувальних лосьйонів

Починати лікувати вугри слід з очищення поверхні шкіри. Найефективніший засіб від вугрів, це очищаючі лосьйони, приготовані з натуральних компонентів, вони не викликають алергії і доступні кожному, а ефект після їх застосування не порівнянно вище, ніж від будь-якого промислового лосьйону.

Готуються вони на основі огіркового соку, соку алое, ромашкового відвару і чистотілу. Такі лосьйони володіють не тільки очищує властивістю, але і мають протизапальну дію. Така якість незамінне в лікуванні вугрів, так як мало прибрати поверхневі висипання, потрібно ще зупинити запальний процес.

Раз на тиждень обов'язково проводите глибоке очищення пір, з цим прекрасно впораються скраби, які легко приготувати самому. Перетерті кісточки від яблука або винограду, додані в йогурт, повністю очистять пори і видалять ороговілі частинки шкіри.

Скраби па основі вівсяних пластівців або гречаної крупи не тільки добре очищають, але і знімають запалення. Але найефективніший засіб від вугрів для глибокого очищення шкіри - це фруктові скраби.

Фруктові кислоти глибоко проникають всередину і очищають всі сальні проходи повністю. Зловживати фруктовим скрабом не варто, використовуйте його не частіше одного разу на місяць, що б не викликати роздратування.

Маски з природних компонентів - найефективніший засіб від вугрів

Після очищення на шкіру потрібно нанести живильну маску, щоб заспокоїти роздратовані ділянки і звузити пори. Маска з обліпихи - прекрасне бактерицидну і тонізуючий засіб. Вона зніме запалення і охоронить шкіру від попадання нових бактерій. Такими ж якостями володіє маска з алое з додаванням меду. А найефективніший засіб від вугрів, здатне впоратися навіть з дуже сильними висипаннями, це маска з волоських горіхів, меду, квітів ромашки і огіркового соку.

Підібравши для себе відповідні компоненти, ви зможете, не виходячи з дому, приготувати унікальний комплекс, що дозволяє вирішити всі проблеми.

{/LikeAndRead}