Ефективний засіб від вугрів на обличчі

Ефективний засіб від вугрів на обличчіВугрі на обличчі є тією проблемою, яка зачіпає сьогодні дуже велика кількість людей по всьому світу. Вони приносять масу проблем і переживань, пов'язаних із зовнішнім виглядом. Найчастіше вугрі з'являються у людей з жирною шкірою.

Угри - це запалені сальні залози. Для того щоб їх позбутися, слід набратися терпіння, так як порятунок від вугрової висипки є завданням не з легких.

«Бджолиний чистотіл» - ефективний засіб від вугрів на обличчі

Зовсім недавно на аптечних прилавках з'явився засіб від вугрів на обличчі і тілі, створене російськими дерматологами. Крем-гель «Бджолиний чистотіл» є унікальним препаратом, який перевершує найпопулярніші кошти від вугрів.

Випробовували даний препарат протягом декількох років, але вже сьогодні «Бджолиний чистотіл» - це найефективніший засіб від вугрів на обличчі й на тілі. В даний час його широко використовують багато косметологи, які допомагають позбутися від вугрів.

{LikeAndRead}

Склад «Бджолиного чистотілу»

До складу крем-гелю «Бджолиний чистотіл» входять тільки натуральні і якісні компоненти: масло чистотілу, масло сандалового дерева, масло горіхів. Завдяки дії цих компонентів, даний препарат є більш ефективним засобом від вугрів на обличчі і тілі.

Кожен компонент, що входить до складу крему, по-різному впливає на шкіру. Олія чайного дерева і сандалове масло володіють антибактеріальними властивостями і сприяють зняттю запалення на шкірі. Масло чистотілу так само знімає запалення і робить шкіру більш чистою і красивою.

«Бджолиний чистотіл» слід наносити тонким шаром на проблемні місця. Препарат починає діяти вже через двадцять хвилин після нанесення.

Позитивний ефект буде помітний приблизно через три години, а от максимальний ефект проявитися через дванадцять годин.

На відміну від багатьох засобів від вугрової висипки, бджолиний чистотіл протипоказань до застосування не має, так як він виготовляється з натуральних компонентів. Використовувати його може кожна людина не залежно від статі і віку. Побічний ефект може виникнути лише при індивідуальній непереносимості кошти або алергії.

Сьогодні бджолиний чистотіл можна придбати в будь-якій аптеці. Продається він у тубах вагою десять грам, відпускається без рецепта лікаря.

Причин виникнення вугрової висипки дуже багато, тому перед тим як використовувати бджолиний чистотіл, необхідно знати причину її виникнення.

{/LikeAndRead}