Засоби проти прищів і вугрів

Засоби проти прищів і вугрівВідомо, що шкіра людини відображає будь-які дисфункції організму, адже будь-які шкідливі речовини всі органи намагаються «викинути» якомога далі з тіла і, отже, в першу чергу страждає шкірний покрив.

Причиною виникнення прищів або вугрів можуть бути також гормони при статевому дозріванні у підлітків. Неправильний або недостатній догляд за шкірою теж може спровокувати вугровий висип. Так, якщо жінка посилено шарами накладає на обличчя пудру і тональний крем, ще й у спеку, то це може сприяти появі прищів і вугрів.

Одне залишається фактом - прищі і вугрі не просто маленька неприємність, це серйозна хвороба. Але з цією проблемою можна і потрібно боротися! Для цього в медицині існують методи і засоби проти прищів і вугрів.

{LikeAndRead}

Лікування прищів і вугрів

Щоб лікування прищів і вугрів було ефективним, необхідно лікувати їх комплексно. Необхідний спеціальний раціон харчування, що сприяє очищенню організму від шкідливих речовин, а також оптимістичний настрій і звичайно, засоби проти прищів і вугрів, які потрібно наносити на уражені ділянки.

Засоби проти прищів і вугрів

В даний час існує безліч препаратів і засобів для боротьби з такою недугою, як прищі і вугрі. Як же вибрати оптимальний варіант? Найкраще, звичайно, для початку звернутися до дерматолога, і залежно від тяжкості хвороби та особливостей організму лікар підбере оптимальний препарат.

Дуже хороші засоби Зінеріт, Кліндовітгель або Ізотрексин. Ці препарати дають швидкий ефект, до їх складу входить антибіотик еритроміцин. Необхідно змащувати прищі або вугри від одного до трьох разів на добу протягом двох-трьох тижнів.

З ретіноідной засобів можна використовувати Діфферінкрем, Далацінгель або Акнекутан. Це надійні засоби проти прищів і вугрів, однак курс лікування може затягнутися до дванадцяти місяців.

Ще з лікарських засобів сильний антибіотик і антисептик - це Скинорен крем.

Пригнічує вироблення сала і добре сприяє загоєнню препарат Базірон.

Є також маса народних засобів: це ромашка, звіробій, чистотіл, алое.

Існують також гормональні препарати - це оральні контрацептиви, але такі засоби від прищів і вугрів підходять тільки жінкам.

Головне, поставити перед собою мету - не нехтувати порадами лікаря, системно використовувати засоби проти прищів і вугрів, і незабаром відображення в дзеркалі вас приємно здивує.

{/LikeAndRead}