Від чого з'являються вугрі

Від чого з'являються вугріВугрової висип може стати справжньою проблемою. Якщо вчасно не впоратися з нею, то зовнішній вигляд буде викликати неприязнь не тільки у того, хто хворіє, а й у навколишніх його людей. І нехай нікого не дивує те, що страждають на цю недугу називають хворими, оскільки вугрі - дійсно хвороба.

Від чого з'являються вугрі на обличчі?

Ця проблема пов'язана не тільки з особливостями підліткового віку. Часто вже дорослі люди, у яких період гормональної перебудови організму залишився в далекому минулому, стикаються з висипом.

Причому вугрі з'являються не тільки на обличчі, висипати може на спині, на шиї і на грудях.

Причини виникнення вугрової хвороби

  1. Занадто активна робота сальних залоз. Медики в даному випадку говорять про гіперсекреції. Це відбувається в тому випадку, якщо збільшується кількість чоловічих статевих гормонів, андрогенів, у крові.
  2. У разі використання гормональних засобів контрацепції або різке припинення їх прийому, а також зміна препаратів.
  3. Жінки стикаються з висипом вугрів в передменструальний період. Саме в цей момент підвищується рівень стероїдних гормонів.
  4. Вплив різного роду хімікатів. Це може бути пов'язано з професійною діяльністю, коли в повітрі занадто велика концентрація отруйних речовин, наприклад, нафтопродуктів.
  5. Стан шлунково-кишкового тракту. У тому числі схильність до закрепів.
  6. Використання «неправильної» косметики. Часто занадто сильне зловживання різними засобами, що тонують веде до закупорки пір і появі вугрової висипки.
  7. Імунні порушення в організмі. Якщо імунітет знижений, то бактерії розмножуються не тільки у внутрішніх органах, а й на шкірних покривах.
  8. Емоційний стан покаже, від чого з'являються вугрі на обличчі. Справа в тому, що в стані сильного стресу може змінюватися гормональний фон всього організму, це пов'язано ще і з підривом роботи органів травлення, які найбільше страждають у період емоційного перенапруження.
  9. Занадто жаркий і вологий клімат також впливає на стан шкіри. Якщо є схильність до висипань, то зайвого ультрафіолету краще уникати. Звичайно, засмага не тільки приховує недосконалості шкіри, але і трохи підсушує її, однак зловживання сонцем може підірвати імунну систему, а значить, спровокувати розмноження бактерій.
  10. Занадто часте умивання не врятує від вугрової висипки. Можна вмиватися десятки разів на день, використовуючи різні косметичні засоби, тільки це нічого не змінить, а тільки погіршить стан. Шкіра висушиться до такої міри, що стійкості до виникнення інфекцій нічого очікувати зовсім.

На питання, від чого з'являються вугрі, відповість спосіб життя

У даному випадку, перш за все, мається на увазі харчування. Дієтологи привселюдно говорять про те, що зловживання солодким, борошняним, смаженим, жирним не тільки впливає на стан фігури, але і шкірний покривів. І справа тут зовсім навіть і не в тому, що жир з продуктів згодом виділяється на обличчі.

{LikeAndRead}

Справа в тому, що незбалансоване харчування є причиною того, від чого з'являються вугрі, оскільки призводить до дисбактеріозу кишечника, в результаті чого в кров і лімфу виділяються токсичні речовини і отрути.

Їжа повинна бути багата клітковиною, чого багато у фруктах і овочах, корисних бактерій, що містяться в кисломолочних продуктах. Також необхідно стежити за тим, щоб достатнім було насичення організму вітамінами групи А, В, РР.

{/LikeAndRead}