Маска від вугрів з желатином

Маска від вугрів з желатиномМаска від вугрів з желатином. Переваги

Проблемна шкіра, на жаль, не завжди застигає людей в підлітковому віці. З чорними крапками і вуграми часто стикаються і в юнацтві, і в похилому віці. Маска від вугрів з желатином здатна дбайливо і ніжно позбавити шкіру від небажаних недоліків і надати їй підтягнутий і квітучий вигляд.

Одним з її основних переваг є те, що вона не подразнює шкіру, не шкодить пигментам і не викликає почервоніння. Як правило, такого роду маска схожа на плівку. Желатин охоплює і впливає тільки на проблемні зони, які не деформуючи здорові ділянки шкіри, це дуже важливий аспект, оскільки більшість препаратів, лікуючи один симптом, провокують інші.

Ще одна важлива перевага даної маски в тому, що вона цілком натуральна, а значить, ніяких хімічних препаратів, які викликають раннє старіння шкіри, вона не містить. Таким чином, домогтися потрібного ефекту можна в максимально короткі терміни, з найменшими втратами.

{LikeAndRead}

Маска від вугрів з желатином не викликає ніяких незручностей, вона досить швидко готується і відрізняється своєю економністю, що безсумнівно є плюсом, так як аптечні маски часто стоять не малу суму, при цьому результат не гарантований.

Способи застосування

Маска від вугрів з желатином має декілька варіацій приготування. Один з найпростіших - це змішати ложку желатину з кількома столовими ложками молока, отриману консистенцію слід прогріти до повного розчинення желатину. Коли маска злегка охолоне, але не встигне затвердіти, слід тонким шаром нанести її на проблемні зони, як правило, це лоб, ніс і підборіддя. Так само можна обробити контур губ.

Тримати її на обличчі коштує близько півгодини, після чого змити водою. Для того щоб домогтися більш сильного ефекту, перед нанесенням маски слід розпарити обличчя, додавши в гарячу воду харчової соди або ромашки. На відкриті пори маска буде впливати з великим ефектом і, відповідно, результат буде набагато краще.

Ще один спосіб - це в молоко з желатином, після прогрівання додати таблетку чорного, активованого вугілля і кілька крапель ароматичного, ефірного масла. Масло краще всього вибирати апельсинове або грейпфрутове. Тримати маску слід так само близько півгодини. Після чого промити проточною водою і помокнути особа махровим рушником.

{/LikeAndRead}