Лікування вугрів і прищів

Лікування вугрів і прищівПроблема позбавлення від неприємних висипань на обличчі, мабуть, актуальна для більшої половини людства. Дане питання ретельно вивчається провідними дерматологами і косметологами різних країн. І поки ще універсального засобу, на жаль, не знайдено.

Причини появи висипань на обличчі та ефективні методи лікування

Причин появи прищів і вугрової висипки на обличчі може бути декілька. Найбільш поширена з них - збої і коливання гормонального фону. Часто в період статевого дозрівання з такою проблемою стикаються молоді люди. До появи неприємних висипань можуть призвести стреси, депресії, зловживання деякими харчовими продуктами і ліками, особливо антибіотиками.

Сприяють запальним процесам на шкірі неякісні косметичні засоби і неправильний гігієнічний догляд за шкірою обличчя, особливо схильної до жирності. Ймовірність появи прищів і вугрів значно вище у людей з ослабленим імунітетом і страждаючих хворобами шлунково-кишкового тракту.

{LikeAndRead}

Ну і, звичайно, кліщ демодекс часто є причиною косметичних проблем. Але в даному випадку це вже самостійне захворювання, що вимагає спеціального лікування.

З чого ж потрібно почати лікування вугрів і прищів, щоб найближчим часом отримати відчутний результат? Тільки комплексний підхід може гарантувати стійкий ефект. У його основі повинні бути дві складові. Це боротьба із зовнішніми неприємними проявами та повне усунення причин їх виникнення.

Починати, звичайно, потрібно з щоденного, грамотного догляду. Очищення спеціальними гелями і тоніком допоможе знизити ризик закупорки сальних залоз, сприятиме звуження пор. Не варто забувати про поживні масках і кремах, підібраних відповідно до типу шкіри.

У більш серйозних випадках, при великих площах поразки, можна порекомендувати антибактеріальні засоби та апаратні процедури - ультразвуковий або лазерний пілінг. Ну і, звичайно, необхідно встановити причину проблеми.

Вже давно відомо, що тільки зовнішнє лікування вугрів і прищів без грамотної діагностики приносить тільки короткочасний ефект.

Лікування вугрів і прищів за допомогою народних засобів

Сьогодні на прилавках багатьох торгових точок можна зустріти різні засоби від вугрової висипки. Але в їх складі часто перебувають добавки, які можуть лише посилити проблему, викликати алергію і тоді на допомогу приходять перевірені часом, надійні народні методи. Лікування вугрів і прищів домашніми засобами проводиться вже протягом багатьох років, і досить таки успішно.

  • Допоможуть впоратися з прищами компреси з череди, малини і чайного гриба.
  • Ефективна маска їх дріжджів, картоплі та перекису водню.
  • Жирну шкіру від появи висипань захистить сік алое.
  • Відмінний засіб - морська сіль, щоденні умивання розчином якої вже через два тижні дають відчутний результат, відкриваються пори і підшкірні капіляри.

Слід враховувати, що в кожному випадку тактика лікування підбирається індивідуально. При легких формах цілком допоможуть народні засоби, а при більш серйозні проблеми без застосування спеціальних препаратів навряд чи вдасться обійтися. Однак у кожному разі слід щодня приділяти увагу шкірі обличчя, і тоді багатьох проблем вдасться уникнути.

{/LikeAndRead}