Лікування вугрів у домашніх умовах

Лікування вугрів у домашніх умовахДля того щоб забезпечити правильне лікування вугрів у домашніх умовах, необхідно знати причину їх появи. Угри утворюються в результаті надмірного вироблення шкірного жиру і дії хвороботворних бактерій. Це захворювання, яке потребує лікування.

Щоденна гігієна - важливий фактор

Потрібно розвинути звичку вранці і ввечері вмивати обличчя м'якою мочалкою з милом - це перешкоджає проникненню бактерій і появі запальних процесів. Місця скупчення вугрів, необхідно щодня протирати спиртом або перекисом водню. Намагайтеся не користуватися різними мазями і тонуючими засобами - це тільки посилює проблему.

Лікування вугрів у домашніх умовах народними засобами

  • Від угревого запалення можна приймати перед їжею 2 ч.л. звичайних пивних дріжджів.
  • Також ефективно допомагає систематичне вживання відвару петрушки (зелень) або чистого морквяного соку на порожній шлунок.
  • Крім того, настій кропиви, що приймається тричі на день, є відмінним засобом для усунення цієї проблеми.
  • Ще один відомий спосіб - коріння кульбаби, дрібно порізані і проварені протягом 20 хв. Цей відвар необхідно пити в охолодженому вигляді до прийому їжі. Пропорції, як правило, вказані на упаковці.
  • Рекомендують відвар для вмивання, що складається з суміші трав: ромашки, череди і календули - ці трави мають найсильнішими протизапальними властивостями.
  • Грязьові лікувальні маски, які можна купити в аптеці, застосовувані раз на 10 днів, принесуть добрі результати.

Видалення вручну

Лікування вугрів у домашніх умовах також включає механічне видалення. Цей спосіб більш швидкий, ніж, наприклад, вживання настоїв і відварів, але відрізняється тим, що він усуває симптоми, а не саму причину захворювання. Перед видаленням необхідно розм'якшити вугрові освіти за допомогою розпарювання, тривалість якого має становити 10-13 хвилин. Угри видаляють натисканням з двох сторін, зазвичай це відбувається досить швидко. Якщо не вийшло видалити з першого разу, не потрібно стояти на своєму, краще відкласти до наступної процедури. Розпарювання потрібно проводити щотижня. Ніколи не видаляйте вугри, що не помивши перш руки!

{LikeAndRead}

Для усунення цієї проблеми важливо запастися терпінням. Послідовне і регулярне застосування методів, описаних у статті, дасть можливість провести ефективне лікування вугрів у домашніх умовах і досягти максимальних результатів за порівняно короткий період часу.

{/LikeAndRead}